ניסיונות הצלה דרמטיים אמש בחוף השרון בהרצליה. זוג נכנס לשחות בלילה, הגבר נמשה במצב אנוש

דרמה בחוף השרון בהרצליה אתמול בלילה, כשסוג בשנות הארבעים נכנסו לשחייה לילית, בלי שירטתי הצלה. השניים טבעו, הגבר במצב אנוש עבר החייאות


אתמול אחרי השעה 22.00 הוזעקו צוותי הצלה לחוף השרון בהרצליה, לאחר שדווח על זוג שנכנס למים וטבע. בעוד האישה הייתה במצב יחסית קל, הגבר נמשה כשהוא מחוסר הכרה.
חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לשניים ופינו לבית החולין איכילוב גבר כבן 40 במצב אנוש, תוך כדי פעולות החייאה ואישה כת 40 במצב קל עם קשיי נשימה.

החובשים במד"א אלעזר רובינשטיין ושם טוב מרציאנו סיפרו: "היינו בסמוך למקום כשקיבלנו את הדיווח על הטביעה. אזרחים סיפרו לנו שבזמן שהם הלכו בחוף הם שמעו קריאות לעזרה וחילצו מהמים את 2 הטובעים. הגבר היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה

 

אולי גם זה יעניין אותך

פראמדיק מד"א עידן שינה שהגיע למקום ברכב 4×4 הוסיף: "מדובר בחוף מוכרז אבל בשעה מאוחרת שכזו המצילים לא נמצאים. נכנסו לחוף עם ג'יפ ואמבולנס 4×4 שמיועד לאירועים בחוף. העלנו את הגבר לאמבולנס ופינינו אותו לבי"ח במצב קריטי תוך המשך ביצוע פעולות ההחייאה. האישה שגם כן חולצה מהים נבדקה על ידנו ופונתה גם היא לבי"ח כשמצבה יציב."

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך