חשד: תושב נתניה הצית רכבים של שוטרים בעיר, רק בשל היותם שוטרים. מצלמות האבטחה הביאו למעצרו

אין עשן בלי אש. משטרת ישראל סיימה את חקירת הצתת שני רכבים של שוטרים המתגוררים בנתניה. במהלך החקירה נאספו ראיות שקושרות חשוד, בן 22, בהצתות וחשוד נוסף בסחר בסמים בכמויות גדולות ברחבי העיר


בתחילת יולי התקבלו דיווחים במשטרת ישראל על הצתות של שני רכבים השייכים לשוטרים הגרים בנתניה במרחק של מאות מטרים ספורים זה מזה. נפתחה חקירה לגילוי המעורבים, במהלכה נאספו ראיות שקשרו צעיר בן 22 מהעיר לביצוע ההצתות.

מתיעוד ממצלמת האבטחה שאספו החוקרים ניתן לראות גבר מגיע למקום חניית רכבו של אחד השוטרים, מצית את הרכב והולך. בסמוך, התקבל דיווח על הצתת רכב של שוטר אחר נוסף, הגר בסמיכות. אירוע הצתה נוסף התרחש לאחד מאותם שוטרים בספטמבר שנה שעברה.

חוקרי המשטרה הצליחו לקשור את החשוד למעשי ההצתה שעל פי החשד ביצע את ההצתות של רכבי השוטרים רק על רקע היותם שוטרים.

אולי גם זה יעניין אותך

במהלך חקירת התיק נקבע בחוות דעת של חוקרי הצתות כי בכל האירועים מדובר בהצתות. תוך כדי חקירת האירועים התברר לחוקרי המשטרה כי החשוד בביצוע ההצתות סוחר בסמים בכמויות גדולות ולמשך זמן ממושך, ביחד עם חשוד נוסף, בן 19, וכי השניים, שגרים באותו הרחוב, סוחרים בסמים גם לקטינים.

ב־13 באוגוסט נעצר החשוד, ויממה לאחר מכן נתפס גם השותף הצעיר יותר. מעצרם של החשודים הוארך בבית משפט השלום בפתח תקווה ואתמול (א') הוגשה הצהרת תובע נגד החשוד הצעיר ומעצרו הוארך ב־4 ימים עד יום רביעי (28.8(.

היום (שני) הוגשה הצהרת תובע נוספת נגד החשוד בהצתות, ומעצרו הוארך ב־4 ימים עד יום חמישי (29.8). שתי הצהרות התובע הוגשו על ידי הפרקליטות בדבר הכוונה להגיש נגד השניים כתבי אישום ובקשות מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם, בעבירות של הצתות וסחר בסמים (נגד חשוד אחד), ועבירות של סחר בסמים (נגד החשוד הנוסף).

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך