שני פנים לשוש כידור- אחת באופוזיציה ואחת כראש עיר. צילום: פייסבוקשני פנים לשוש כידור- אחת באופוזיציה ואחת כראש עיר. צילום: פייסבוק

כידור באופוזיציה: "נגד אגרת שמירה". כידור ראש עיר: גובה אגרת שמירה בלי שיטור ובלי שמירה. תושבי יפה נוף: "לא מספיק פרשת האגרה, עכשיו היא לוקחת כסף על חוסר שירות". מה עונה על כך כידור?

שתי פנים לשוש כחלון כידור- כיו"ר האופוזיציה יצאה נגד היטל השמירה. כראש עיר- גובה היטל שמירה מתושבים שכלל לא מקבלים שירותי שמירה. תושבי "יפה נוף": "לא מספיק כל נושא הארנונה, אנחנו משלמים על שמירה שאין כאן, ושומעים רק הבטחות מכידור שלא מתקיימות". אז מה עונה על כך כידור? היא ודוברת העירייה לא חושבות שהן צריכות לספק הסברים לתושבים


ראש עיריית כפר יונה, שוש כחלון כידור ממשיכה להתנהל בצורה לא קוהרנטית לפי מה שהיא הציגה, כביכול, כל זמן שהיא כיהנה כיושבת ראש האופוזיציה.

כידור בהיותה ראשת האופוזיציה מתחה ביקורת על הניקיון ברחובות כפר יונה, על המחזוריות – אלא שבכמעט שנה בה היא מכהנת כראש העיר, הלכלוך נערם בפינות רבות בעיר, המחזוריות לא מרוקנות.

אבל כל זאת נראה כבר שגרה חולה שהתושבים הורגלו לה – אלא שבכפר יונה בשכונות כמו יפה נוף ושרונה, ממשיכים לשלם ביוקר מאז כניסתה של כחלון כידור לתפקידה בראשות העיר – זה התחיל מייקור הארנונה והמחאה הגדולה שקמה לאחר ההחלטה של כידור להטיל ייקור ארנונה על שכונות אלו, וזה ממשיך לאגרת השמירה.

בעודה יו"ר האופוזיציה התנגדה כחלון כידור ואף הצביעה נגד תשלום אגרת השמירה, בטענה כי אין ביטחון בעיר ואין שמירה המצדיקה תשלום היטל שמירה.

אלא שחלף הזמן ושוש כידור מצאה עצמה על כסא ראש העיר, וכך המעבר כנראה גרם לה "להתהפך" וכך היא ממשיכה לגבות מתושבי העיר היטל שמירה שאף מגיע לעיתים ל-60 שקל למשפחה בתשלום אחד.

תושבי שכונות כמו "שרונה" ו"יפה נוף" שלא נהנים משמירה בפתח השכונה, וגם לא נהנים מהשיטור העירוני שכלל לא קם, לא מבינים מדוע אותה שוש כידור ממשיכה לקחת מהם היטל שמירה – אותו היטל לו התנגדה.

אולי גם זה יעניין אותך

בינתיים, תושבי אותן שכונות שלא נהנות מ"בוטקה" שומר בכניסה או כל שמירה לא מבינים למה הם משלמים לכידור ולעירייה היטל, בזמן שמספר הפריצות לבתים ולרכבים ממשיך חהכות בהם וברכושם.

נועם לדרמן, מוועד שכונת "יפה נוף" מספר: "פנינו לראש העיר ושאלנו אותה למה אנחנו משלמים היטל על שירות שבכלל לא ניצן לנו. היא הבטיחה שיהיה שיטור במרץ. מרץ עבר וכך ההבטחה עברה למאי, גם מאי חלף. וכך היא דחתה לאוגוסט – גם אוגוסט כבר מאחורינו. ואנחנו ממשיכים לשלם על משהו שלא קיים. אז לאן לוקחת שוש כידור את הכסף שלנו?".

פנינו לדוברת עיריית כפר יונה, שחזרה עם התשובה כהרגלה: "אין תגובה"

לשוש כידור ולדוברות עיריית כפר יונה אין תגובה לגבי הנושאים שמטרידים את התושבים.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך