ביצע את המעשים כשהבת בחדר הסמוך. צילום: גטיאימג'סביצע את המעשים כשהבת בחדר הסמוך. צילום: גטיאימג'ס

צעירה טוענת: נאנסתי באלימות בחדר במלון בנתניה. החשודים: היא משקרת, רצתה לסחוט כסף וכשסירבנו, בדתה הכל

האם שני גברים מג'סר א-זרקא אנסו ביום חמישי בערב צעירה בת 20 מנתניה בחדר מלון בשדרות עובד בן עמי בנתניה? מלחמת גרסאות בין שני הצדדים. מעצר שני החשודים הוארך


חשד לאונס במלון בנתניה עם מלחמת גרסאות בין שני החשודים באונס לצעירה בת ה-20 שטוענת כי נאנסה על ידם.
ביום חמישי האחרון הגיעה לתחנת המשטרה בנתניה צעירה כבת 20 וסיפרה לשוטרים כי היא נאנסה בחדר במלון בשדרות עובד בן עמי בעיר, על ידי שני צעירים מג'סר א-זרקא.

השניים, בני 23 ו-36, נעצרו על ידי השוטרים שהגיעו למקום והובאו לחקירה. בחקירתם הם סיפרו סיפור שונה בלגמרי וטענו כי הצעירה עלתה לחדרם מרצונה החופשי ולאחר שביקשה כי יתנו לה כסף וסרבו לכך, היא פנתה לתחנת המשטרה ובדתה את האונס. הם סיפרו כי שכרו את החדר במלון כדי לשתות בו אלכוהול וכי הצעירה שפגשה בהם התחננה לעלות איתם לחדר וכך קרה.

 

 

אולי גם זה יעניין אותך

עוד טענו השניים, כי הצעירה ביקשה מהם כסף וכשסירבו לכך היא הציעה להתפשט, אך הם יצאו מהחדר במלון כשהצעירה לא מרפה ורודפת אחריהם ודורשת מהם כסף.

הצעירה מצידה סיפרה כי פגשה את שני החשודים והסכימה לעלות לחדרם במלון על מנת לשתות עמם יחד אלכוהול. אלא שלדבריה משם זה הגיע לכך ששניהם אנסו אותה בזה אחר זה תוך שימוש באלימות. הצעירה הופנתה לבדיקות בבית החולים ובמקביל אותרו השניים והובאו למעצר. כאמור, מעצרם של השניים הוארך בחמישה ימים והחקירה נמשכת.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך