שתילי הקנאביס שנמצאו בגינת הפעוטון בהוד השרון. צילום: דוברות המשטרהשתילי הקנאביס שנמצאו בגינת הפעוטון בהוד השרון. צילום: דוברות המשטרה

זה מה שקרה בפעוטון בהוד השרון: בעל הפעוטון נעצר לאחר שגידל סמים בגינת הפעוטון

בעלי פעוטון ברחוב התלמיד בהוד השרון נעצר על ידי המשטרה, לא בגלל החשד להתעללות - אלא כי הוא גידל באין מפריע גינת צמחי סמים בגינת הפעוטון בו שוהים גם פעוטות בני שנה וקצת וכן פעוטות בני כמה חודשים


בחודשים האחרונים הפעוטונים עולים לכותרות יותר ויותר בהקשרים שליליים – עם סיפורים קשים על התעללות מצד גננות וסייעות, אלימות ועוד עדויות ותמונות קשות על פגיעה בפעוטות חסרי ישע.
אלא שהסיפור הבא גם מתרחש בפעוטון בהוד השרון, אלא שהפעם לא מדובר באלימות או בהתעללות אלא בהחלט במעשה פלילי ואף סיכון הפעוטות:
אתמול במהלך פעילות מבצעית ממוקדת נגד עבירות הסמים, שוטרים הגיעו לפעוטון ברחוב התלמיד בהוד השרון. במהלך חיפוש בגינת הפעוטון נמצאו שתילי סמים מסוג קנאביס.
אולי גם זה יעניין אותך

מבדיקה ראשונית של חוקרי המשטרה התברר כי בפעוטון פעוטות בגילאי 3 חודשים ועד שנה וכי בעל הפעוטון גידל בחצר הפעוטון סמים מסוג קנאביס במשקל של כקילו וחצי. עוד התגלה על ידי השוטרים במהלך החיפוש, שקית ובה סם מסוג קנאביס בארונית מתכת הסמוכה ליציאה מהפעוטון.
החשוד, בן 54 מהוד השרון, נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה. בסיום חקירתו הוא שוחרר בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית למשך 5 ימים. החקירה נמשכת.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך