צפו: אירוע בחדר ובו רימוני עשן במפעל באזור התעשייה הרצליה-רמת השרון גרם לפטריית עשן גדולה. כוחות הכיבוי השיגו שליטה על האירוע

פיצוץ נשמע ממפעל תע"ש באזור התעשייה הרצליה-רמת השרון. מכב"ה מסרו כי הושגה שליטה מלאה באירוע, ללא נפגעים וללא סכנת התפשטות


לפני זמן מה נשמע פיצוץ ממפעל תע"ש באזור הרצליה רמת השרון, שלווה בפטריית עשן .על פי הדיווח מהמקום מדובר באירוע בחדר שמאוחסנים בו רימוני עשן וכתוצאה מכשל (עדיין לא ידוע בדיוק מהו) נגרם פיצוץ.

 

אולי גם זה יעניין אותך

לדברי אחד מגורמי החירום בתע"ש אין סכנה מבחינת החומר. צוותי כיבוי מבצעים ניטור ונערכים בהתאם. בהמשך נמסר כי הושגה שליטה מלאה באירוע, ללא נפגעים וללא סכנת התפשטות.

מדוברות עיריית הרצליה נמסר בתגובה: "לסדרת הפיצוצים, שהייתה גם בשבוע שעבר, אין הסבר למעט העובדה שמדובר בשטחים מזוהמים מפסולת של מפעלי התעשייה הצבאית ששכנה במקום עד לפני 30 שנה".

ראש עיריית הרצליה משה פדלון הגיב ואמר כי העירייה עוקבת מקרוב אחר הנעשה בשטח יחד עם כוחות הכיבוי ואנשי איכות הסביבה. "קרקע שהוטמנו בה במשך שנים נפלי פגזים, חומרי נפץ, חומרים כימיים וחומרי בעירה, סופה להתלקח ללא כל התראה. זה בדיוק החשש מקרקעות כאלה. אני מקווה שהותמ״ל שמתכנן בנייה המונית על כל קרקע פנויה ללא אבחנה בין שטחים מסומנים או ירוקים ייקח את העניין לתשומת ליבו".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך