איש הייטק מהרצליה חשוד שהצהיר על מגורים באופקים במטרה לזכות בהטבת מס של מאות אלפי שקלים. בסוף הוא נשפט בבית משפט בירושלים

משנה מקום משנה מזל? תושב הרצליה הצהיר כי הוא גר בכלל באופקים כדי לקבל הטבות מס. 7 שנים התרמית הצליחה, וגרפה לכיסו 221 אלף שקלים, עד שנתפס


בית משפט השלום בירושלים נעתר לבקשת פקיד שומה חקירות מס הכנסה ירושלים והדרום ושחרר בתנאים מגבילים איש הייטק מהרצליה בחשד לקבלת הטבת מס בגין תושבות, בשווי של 221,384 שקלים, שלא כדין.

תיקו של החשוד הגיע למשרדי חקירות מס הכנסה בירושלים, לאחר שעורר את חשדו של פקיד שומה באר שבע, שחשד שהוא מתגורר בהרצליה למרות שהצהיר בטופס 101 של מס הכנסה שהוא מתגורר באופקים.

אולי גם זה יעניין אותך

בשלישי שעבר (9.7) זומן לחקירה בפקיד שומה חקירות ירושלים והדרום, שם נחקר באזהרה לגבי מקום מגוריו האמיתי. בחקירתו עלה כי בשנים 2019-2012 זכה בהטבת מס בסך כולל של למעלה מ־221,000 שקלים בעקבות הצהרתו הכוזבת.

ביום חמישי האחרון הובא לבית משפט השלום בירושלים, שקיבל כאמור את בקשת היחידה החוקרת להורות על שחרורו תוך הפקדת ערבויות. החשוד ביקש למנוע את פרסום שמו, אך היחידה החוקרת התנגדה לחיסיון. בסופו של דבר הורה בית המשפט על איסור פרסום שמו ל־30 יום בלבד.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך