אב הגננת בראש העין, שביתם נשרף: "הסיתו נגדנו וקראו לשרוף אותנו". תגובות נסערות ברשת: "פעם הבאה שאתם שורפים את הבית, תדאגו שהבת שלכם תהיה בתוכו"

הרוחות ממשיכות לסעור סביב בית משפחתה של כרמל מעודה, הגננת מפעוטון "בייבי לאב" בראש העין שחשודה בהתעללות קשה בפעוטות. הבוקר נשרף ביתם של מעודה, שם גם פעל הפעוטון כשמרחף חשד להצתה ברורה. אביה של מעודה מפנה אצבע מאשימה כלפי הורי הגן: "קראו לשרוף אותנו". היום תתקיים הפגנת הורים מול "נווה תרצה" שם עצורה מעודה


משפחתה של כרמל מעודה מראש העין שניהלה את המעון "בייבי לאב" שם התעללה בפעוטות חסרי ישע בצורה קשה, מפנה אצבע מאשימה כלפי הורי הפעוטון – לאחר שריפת בית המשפחה, שם פעל גם המעון, היום בבוקר.

אביה של כרמל מעודה הפנה אצבע מאשימה כלפי הורי הילדים ואמר: "קראו לשרוף אותנו בהפגנות מול הבית וגם ברשתות החברתיות. הסיתו נגדנו בכל מקום. עכשיו ההורים מבסוטים שזה מה שקרה? אם זה היה מגיע לבלוני הגז, היה פה אסון".

גם עו"ד גיא עין צבי, עורך דינה של הגננת כרמל מעודה, שנמצאת במעצר ב"נווה תרצה" אמר הבוקר כשהוא מפנה אצבע מאשימה ומרומזת כלפי הורי הילדים: "הבוקר נחצה כאן קו אדום מסוכן. אנשים לקחו לידיהם את החוק בצורה מסוכנת ופעלו בבריונות ובצורה מסוכנת. את המשפט נגד כרמל מעודה יש לקיים בבית המשפט ולא בכיכרות העיר".

 

אולי גם זה יעניין אותך

המשטרה אסרה על קיום הפגנה נוספת של ההורים היום, עם צאת השבת, בראש העין. לכן, ההורים החליטו כי ההפגנה תתקיים בכל מקרה- בשעה 21.30 מול בית המעצר ובית הסוהר "נווה תרצה" שם הועברה למעצר הגננת החשודה בהתעללות קשה.

ברשתות החברתיות בראש העין וכן בדפי פייסבוק של הורי הפעוטון בו שהו הילדים, נכתבים דברים קשים כנגד המשפחה. בין היתר: "משפחת מעודה, פעם הבאה שאתם שורפים את הבית, תדאגו שהבת שלכם תהיה בתוכו".

בר, אמא מראש העין כתבה הבוקר וענתה לאב ולשכנים שמפנים אצבע מאשימה כלפי הורי ילדי הפעוטון: "ניסיון לרצח זה לדרוך על עולל בן 3 חודשים. ניסיון לרצח זה לדרוך על ראשו של עולל שטרם נסגרה לו הגולגלת… ניסיון לרצח זה לקשור עולל 56 דק׳ ולעצור לו את הדם. ניסיון לרצח זה להחזיק עולל מרגל ויד ולהרימו באגרסיביות… לא מצדיקה אלימות מסוג זה, לדעתי המשפחה עשתה את זה כדי שיחשבו שהם “הקורבנות״ אסון הכרמל 2 אתם!! ואין אין יותר ממה שכרמל עשתה- הרגה עוללים שזה עתה נולדו, שלא נדבר על ההורים!! ולשכנים- לא ראיתם, לא שמעתם?".

הרכב של אבא של כרמל מעודה. "כבר כמה ימים קוראים לשרוף אותנו". צילום מפייסבוק נופר חברההרכב של אבא של כרמל מעודה. "כבר כמה ימים קוראים לשרוף אותנו". צילום מפייסבוק נופר חברה
שריפת המעון של כרמל מעודה בראש העין. צילום: דוברות כיבוי דןשריפת המעון של כרמל מעודה בראש העין. צילום: דוברות כיבוי דן
הקומה השנייה בה פעל הפעוטון "בייבי לאב" של כרמל מעודה עולה באש הבוקר. צילום: דוברות כיבוי דןהקומה השנייה בה פעל הפעוטון "בייבי לאב" של כרמל מעודה עולה באש הבוקר. צילום: דוברות כיבוי דן
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך