חופי נתניה נגישים לכולם

לקראת הקיץ בנתניה חשוב לדעת: חופי הרחצה סירונית, האמפי והרצל מונגשים גם לאנשים עם כיסאות גלגלים - בשביל גישה נוח מהמעלית אל הים עד החוף, ואפשרות להיכנס עד המים באמצעות כיסאות מותאמים


עונת הרחצה החלה ואלפים פוקדים מדי יום את חופי הרחצה בעיר. בנתניה 10 חופי רחצה מוכרזים המותאמים גם לציבור המתנייד עם כיסאות גלגלים אשר יכולים ליהנות מבילוי מהנה וחווייתי בחופי הרחצה.

כזכור, נפתחה עונת הרחצה השנה עם השקעה נרחבת בשדרוג חופי הרחצה והמתקנים לטובת הציבור ולרווחת באי החוף עם השקעה של למעלה מ-3 מיליון שקלים בשדרוג וחידוש מתקני החופים, לרבות שדרוג המלתחות, סככות צל, הסדרת חנייה ועוד. כמו כן, בוצעו הדרכות והכשרות ייעודיות לצוות המצילים והוסדר מערך האכיפה לרווחת הציבור.

אולי גם זה יעניין אותך

כאמור, הנגישה עיריית נתניה כבר לפני שנים בהובלת ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, את חופי הרחצה- חוף הרצל, חוף סירונית וחוף האמפי, לאנשים המתניידים עם כיסאות גלגלים, כך שיוכלו ליהנות מהחוויה של ירידה לחוף הים עם כיסא הגלגלים בשביל מונגש ותחושה של כניסה למים באמצעות כיסאות מיוחדים עמם ניתן להיכנס למים. כיסאות הנכים נמצאים בסוכות המציל, כאשר השירות ניתן לפי בקשה.

כמו כן, לרווחת הציבור סככות ישיבה מונגשות הכוללת שולחן מונגש המותאם לאנשים עם כיסאות גלגלים. המשנה לראש העירייה טלי מולנר הממונה על החופים מסרה: "אין דבר חשוב מנגישות והנגשה של מתקנים ציבורים ובמיוחד חופי הים לנכים. אני הכי נהנית לקבל בימי שבת הודעות מנכים המברכים אותנו על השיפורים שנעשו למענם בחופים".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך