צפו: ניפצו בקבוק זכוכית על הראש, בעטו ונתנו אגרופים. זה מה שעבר צעיר מנתניה מידי שני צעירים לעיני אזרחים נדהמים בתחנת דלק בעיר

שני צעירים מנתניה שתקפו צעיר אחר בתחנת דלק בעיר בזמן שהם שיכורים, כשאחד מהם אף שבר בקבוק זכוכית על צווארו. כשעובר אורח הסריט את המקרה ניגש אליו אחד החשודים ובאיומים גרם לו למחוק את הסרטון. בסוף הם נעצרו


במוצ"ש לפני כשבוע (15.6) התקבל במשטרת ישראל דיווח על אלימות בתחנת דלק ברחוב בני ברמן בדרום נתניה. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי שני חשודים תקפו אחר על רקע וויכוח שפרץ ביניהם, ובהיותם תחת השפעת אלכוהול.

חקירת המשטרה העלתה כי החשודים, תושבי העיר בני 23 ו-29, תקפו את המתלונן על רקע ויכוח שפרץ ביניהם, כאשר חשוד אחד היכה בו בפניו והחשוד האחר תפס את המתלונן ברגלו ומשך אותו עד שנפל לרצפה. גם כששכב על הרצפה המשיכו השניים להכות אותו באגרופים ובבעיטות. בהמשך, ניפץ אחד החשודים בקבוק מזכוכית על צווארו של המתלונן, ובעוד הוא נאנק מכאבים, אחז בו והפילו לרצפה.

אולי גם זה יעניין אותך

המתלונן פונה לקבלת טיפול רפואי לבית החולים "לניאדו" כשהוא סובל מחבלות וחתכים באוזנו, שהצריכו תפירה בהרדמה מקומית. אחד החשודים שניפץ את הבקבוק הבחין באזרח מצלם אותו בשעת מעשה, ניגש אליו ודרש למחוק את הצילום. הצלם שחשש מהחשוד מחק את הצילום.

החשודים אותרו ונעצרו עוד באותו היום ומעצרם הוארך בבית משפט השלום בפתח תקווה. השבוע הוגש נגדם כתב אישום בעבירות של פציעה כשהעבריין מזוין, תקיפה וחבלה ממשית על ידי שניים או יותר ושיבוש מהלכי משפט. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

 

 

צילום: דוברות המשטרה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך