יום שישי הקרוב – חודש הגאווה נפתח בכפר סבא

עיריית כפר סבא פותחת את אירועי חודש הגאווה באירוע חגיגי ביום שישי הקרוב. לאורך כל חודש יוני יתקיימו מגוון אירועים לכל המשפחה


עיריית כפר סבא, בהובלת אגף נוער, צעירים וקהילה, תקיים במהלך חודש יוני מגוון אירועים לחודש הגאווה. חודש זה יפתח למעשה את אירועי הגאווה בארץ באירוע חגיגי במיוחד ביום שישי הקרוב, 31.5, משעה 11:00 במדרחוב ירושלים, בהנחייתו של רשף לוי. באירוע יופיעו DJ דניאל מריומה ומופע דראג "שובית אפיוראס". יש לציין כי האירוע מיועד לכל המשפחה ויתקיימו גם: הופעות של להקות צעירות, דוכני הסברה, הפעלות לילדים ודוכני מזון.

אולי גם זה יעניין אותך

כבכל שנה מקדישה עיריית כפר סבא את חודש יוני לנושא הגאווה והסובלנות במסגרתו מתקיימים אירועים מגוונים לכל המשפחה. במסגרת זו: ביום ראשון, 2.6, תתקיים הרצאה ייחודית בנושא מיניות- כלים מעשיים להורים בבית רייזל; תתקיים הרצאה לעובדי העירייה בנושא העלאת המודעות והסובלנות; ב-11.6 בקניון G תתקיים הקרנה מיוחדת של הסרט "רוקט מן" ותכלול שיח עם הבמאי; בספרייה העירונית תתקיים שעת סיפור בנושא סבולנות.

עבור צעירי העיר יתקיים ערב "פוליטיקה וגאווה" ב-13.6 במרכז הצעירים בחצר השוק בו יתארח חבר כנסת, כמו כן, תתקיים הקרנה מיוחדת של הסרט "רפסודיה בוהמית" במרכז המוזיקה לנוער הגלריה 29, ויתקיימו מגוון רחב של פעילויות בנושא סובלנות וקבלת השונה בתנועות הנוער ובמרכזים הקהילתיים. פירוט מלא של האירועים ניתן למצוא באתר העירוני ובפייסבוק.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך