צפו: גנב נייד מחולה בביה”ח “מאיר” ומשם הלך לגנוב רכב בקניון G, כשבעלת הרכב תופסת אותו “על חם”

 גבר מטול כרם גנב טלפון נייד של מטופלת בבית החולים מאיר בכפר סבא ושעה לאחר מכן, התפרץ לרכב בחניון קניון G, ונתפס על חם על ידי בעלת הרכב שהתעמתה אתו. החשוד נעצר והוגשו נגדו כתב אישום ובקשת מעצר

ביום 2.5.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח על התפרצות לרכב בחניון קניון G ברח’ ויצמן בכפר סבא. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום ומתיעוד מצלמות האבטחה התברר כי החשוד הגיע לחניון ופרץ לרכב באמצעות שלט אוניברסלי. זמן קצר לאחר מכן, הגיעה בעלת הרכב לרכבה והבחינה בחשוד כשהוא יוצא מהרכב. בין השניים החל וויכוח ולאחר מספר דקות החשוד נמלט מהמקום.
שוטרים שהגיעו למקום החלו בסריקות נרחבות אחר החשוד ואכן הוא נעצר זמן קצר לאחר מכן ברח’ אברבנאל בכפ”ס. כשהתבקש ע”י השוטרים להזדהות, הזדהה בשם של אחר.
בחיפוש שערכו השוטרים הם מצאו אצל החשוד תעודת זהות מזויפת השייכת לאחר ורכוש החשוד כגנוב: מפתחות ושלט של רכב, משקפי שמש, טבעת בצבע כסף, טבעת נוספת בשיבוץ אבנים ושרשרת עם הכיתוב “אמא”.

חוקרי המשטרה הצליחו לקשור את החשוד לאירוע נוסף שהתרחש כשעה קודם לכן, ממנו עולה כי החשוד נכנס לבית החולים מאיר בכפר סבא וגנב טחפון נייד של מטופלת באחת המחלקות בבית החולים.
החשוד נעצר כאמור ביום 2.5.19 ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בפ”ת. לפני מס’ ימים הוגש נגדו כתב אישום המכיל 2 אישומים בעבירות של *כניסה לישראל שלא כחוק, פריצה לרכב בכוונה לגנוב, הפרעת שוטר והחזקת רכוש החשוד כגנוב*. יחד עם כתב האישום, הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.
צילומים: דוברות המשטרה

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close