נתניה מציגה: חג פורים הפוך ומבולבל במיוחד

אלפי משתתפים, ילדים, רקדנים, להטוטנים, ליצנים, מיצגים והופעה מיוחדת של יובל המבולבל - כולם יגיעו לנתניה לחגוג את החג הצבעוני ביותר

חגיגות פורים בנתניה נחשבות כבר שנים רבות לאחת האטרקטיביות בארץ בכלל ובאזור השרון בפרט ומושכת אליהן מדי שנה עשרות אלפי חוגגים מחופשים. השנה, תהלוכת העדלאידע האהובה יוצאת לרחובות העיר, וכמיטב המסורת יתקשטו הרחובות בשלל צבעים.

התהלוכה תצעד ביום חמישי, 21 במרץ, החל מהשעה 12:00  לאורך רחוב שלום עליכם בשכונת אגמים ותסתיים במופע של יובל המבולבל בשעה 13:45 על ציר העדלאידע. אלפי צועדים ישתתפו בתהלוכה המרכזית תחת הכותרת “בלבולידע”, שתתקיים ברוח “עולם הפוך ומבולבל”.

בין הצועדים יהיו ילדי העיר, 1,500 רקדנים מבתי הספר ולהקות מחול, לצד ליצנים, להטוטנים, שחקנים אמני שטח ועוד. דוכני מזון ייפרשו לאורך מסלול הבלבולידע.

במהלך התהלוכה יגיע לבלבולידע יובל המבולבל עם המופע המצליח שלו.

עוד יקשטו את רחוב שלום עליכם בנתניה מיצגים על טהרת הבלבול, עם דמויות מתנפחות, מייצגים נוסעים, קרוסלת ליצנים, מתופפים ואקרובטים במפגשים מוזרים ומבולבלים בין שלל עולמות. את התהלוכה תוביל ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, שכמיטב המסורת שומרת את התחפושת בסוד.

יום למחרת יימשכו החגיגות עם הפנינג ססגוני וצבעוני בסטריט מול-רחוב הרצל. החל מהשעה 11:00 עד השעה 14:00  עם עשרות אמני רחוב, להקות מחול, מופעים של ליבלובית, נופיקי ו’נתי הגעתי הופעתי’.

בני הנוער יזכו לחגוג את פורים עם מסיבת פורים ענקית שתתקיים בכיכר העצמאות החדשה ב-19.3.19. במיוחד לחגיגות הפורים תהפוך הכיכר המוכרת לכיכר הנייר ותציע לבני הנוער מסיבה ברוח הסדרה האהובה בית הנייר עם שורה של DJ’S מובילים.

הכניסה חופשית

 

צילום: דימה דורף ונורית מוזס

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close