במקום הראשון: מתי שוורץ, מפיק מוזיקלי ישראלי שחי בלונדון מוציא להיט חדש בהשתתפות זמרים בעלי שם עולמי

שוורץ, שהגיע ללונדון לפני יותר מעשרים שנה עשה חיל בתחום המוזיקלי כשעבד עם אמנים כגון רובי וויליאמס וטרבור הורן והפיק קטעים בינלאומיים כגון דה דריל וקראש, הוציא קטע חדש שכובש את העולם בימים אלה


שמעתם כבר את השיר המצוין '11 דקות', YUNGBLUD, Halsey ft. Travis Barker- 11 Minutes שיצא החודש והגיע לכמעט עשר מיליון צפיות ביוטיוב? אז מי שעומד מאחורי הקטע הוא יוצר בשם מאט-מתי שוורץ, ישראלי שנולד בחיפה ולאחר הצבא עזב ללונדון שם פתח אולפן ועשה חיל כמוזיקאי, כותב שירים, מלחין, מעבד, מפיק מוזיקלי ולתקופה מסוימת אף תפקד כדיג'יי מבוקש שניגן בכל העולם. במהלך השנים הוציא מתי בלונדון תחת ידיו לא מעט להיטים כגון דה דריל האלמותי' קראש ועוד ועבד עם ולצד אמנים בעלי שם עולמי כמו רובי וויליאמס וטרבור הורן. ועוד משהו קטן בצד, למתי יש פינה חמה ענקית לישראל ולמשפחתו בארץ והוא נלחם ב BDS והאנטישמיות בכל כוחו.

מתי, בהצלחה, יש להיט חדש?

כתבתי את 11 דקות בתחילת שנה שעברה, זה היה אמור להיות שיר של Yungblud ו Bryn שהיא אומנית נוספת שפיתחתי והחתמתי ל Virgin/EMI והיא זמרת ראפרית וכותבת מוכשרת. אני עובד עם Yungblud מתחילת הקריירה שלו והוא אומן מטורף, ההופעות שלו מלאות אנרגיה. בקיץ הוא פגש את Halsey וניגן לה את השיר, היא מיד רצתה לעשות אותו ואז זה היה פשוט עניין של פוליטיקה בגלל שהיא אחת מהאומניות הכי מצליחות באמריקה ובעולם, עם ביליוני השמעות ועם מספר שירים מאוד מצליחים עם אומנים מהליגה הגבוהה. אני הייתי בברזיל כשדומיניק (yungblud) התקשר אלי ורצה את החלקים לתקליט שלמזלי היו איתי. הוא הקליט את Travis Barker ברנדום כזה ולאט לאט הכל התיישב. כל השירים שאני כותב ומפיק איתו הם בעלי מסר חשוב וגישה עמוקה לנושאים קשים.

להיט חדש מלונדון. מתי שוורץ. אלבום פרטילהיט חדש מלונדון. מתי שוורץ. אלבום פרטי

לאן ממשיכים עכשיו?

אחרי ההצלחה ההתחלתית של התקליט- מקום ראשון במוזיקה חדשה בספוטיפיי באנגליה ואוסטרליה ומקום שני באמריקה, אני מאד מקווה שהוא יעמוד במבחן הזמן ויצליח בחודשים הבאים, הווידאו רק יצא ומתחילים את העבודה עליו ברדיו. אז תחזיקו אצבעות!

מתי שוורץ בויקיפדיה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך