מסיימים מחצית עם ערך מוסף: בחטיבת "עלומים" התקיים יום חלוקת תעודות בהפנינג חגיגי עם הרצאות בנושאים מגוונים

לפני קבלת התעודות, הגיעו הורים, מורים, תלמידים ובוגרים להרצות בכיתות על מגוון נושאים וביניהם ראש העירייה אבי גרובר שהרצה בנושא הבחירות והדמוקרטיה


בחטיבת "עלומים" התקיימה בשישי האחרון חלוקת תעודות בהפנינג חגיגי עם הרצאות בנושאים מגוונים. לפני קבלת התעודות, הגיעו הורים, מורים, תלמידים ובוגרים להרצות בכיתות על מגוון נושאים וביניהם ראש העירייה אבי גרובר, שהרצה בנושא הבחירות והדמוקרטיה.

מנהלת מחלקת החינוך העל יסודי אורית לבון, לימדה על כימיה ואהבה, תלמידי מסלול פרחי רפואה הסבירו לתלמידים כיצד פועל הלב, איך חובשים, ואף הדגימו על המנהלת אנדי כיצד מבצעים חסימת עורקים. תלמידי מסלול מנהיגות העבירו סדנא שעסקה בחשיבה יצירתית, וגם מתן משעל ועומר לוינסון בוגרי "עלומים" הגיעו להרצות.

אולי גם זה יעניין אותך

בבית הספר שולחים תודה גדולה להורים שתרמו מזמנם על מנת לאפשר לתלמידים ליהנות מעולמות ידע מרתקים ומגוונים: מיכל צפיר שהרצתה בנושא ניהול חיינו באופן יצירתי, יואב צפיר שסיפר על האירוויזיון, עמיר פרומן שלימד על טיפול בפחדים, בר שרון על השתלטות הדיגיטל, יעקב אילון על התקשורת בעולם המחר, ענת עוז על חסכון וצריכה אצל בני נוער, שרונה שדיברה על אחריות פלילית, הדר בן שוע על עבודת המשטרה, איל פרל על איירון מן, ליאת גיבור space il, ליאור כספי- "המנצח", עופר פלדמן – ,מה העניינים בונים בניינים", טלי לאור כלפון על עובדות מעניינות, גלית דננברג – התנהלות פיננסית חכמה, עמית שגיא – שיווק ויזמות, איל סנדרוביץ – אדריכלות, דני בן יאיר שוק ההון, אליאב בר דוד  ביטקוין, יובל קלתי- "רק אני והמשך שלי" וקרן יודביץ שהרצתה על אנטיביוטיקה.

מנהלת חטיבת הביניים "עלומים", אנדי קליסקי הוסיפה: "תודה מיוחדת שלוחה לכל המורים ולצוות על מחצית נפלאה, מלאה עשייה משמעותית. תודה לאסתי רחמים רכזת חברתית ולחלי על ארגון יום חגיגי ומוצלח. תודה להנהגת ההורים בהובלת אילת שי על ארגון ארוחות בוקר חגיגיות לכל הכיתות. כעת התלמידים בדרכם הביתה עם תעודות המשקפות את התהליכים והעבודה שנעשתה במהלך המחצית. צוות ’עלומים’ מודה מכל הלב לכל מי שנרתם וסייע ביום הזה ומאחל לכולם מחצית שנייה מוצלחת".

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך