צפו: בלעדי. המשטרה סותמת פיות בשירות שוש כידור? בזמן שהפגין עם בתו בת ה-7 ליד העירייה, נעצר יו"ר שכונת יפה נוף, יניב לוינסון. סערה בכפר יונה

סערה בכפר יונה. יו"ר תושבי שכונת יפה נוף, יניב לוינסון, נעצר ועוכב בתחנת שדות לאחר שהפגין ליד העירייה נגד ראש העיר, מבלי להפר את החוק. האם משטרת שדות הפכה לכלי שרת בידי ראש עיריית כפר יונה כדי להשתיק את המפגינים נגדה בכל העיר? ראשי המחאה מפחדים מאיבוד שליטה במאבק בעקבות המעצר הערב


הערב נרשמה הסלמה בגל המחאות נגד ראש עיריית כפר יונה, שוש כחלון כידור.

כמו בכל ערב מהערבים בשבועות האחרונים, הגיעו קבוצת תושבים משכונות יפה נוף, שרונה וגבעת אלונים לעיריית כפר יונה בכוונה להפגין בזמן קבלת הקהל שהייתה אמורה לקיים ראש העיר כידור.

אלא שכידור לא הופיעה לקבלת הקהל הערב. וכך, קבוצת התושבים בהם יו"ר ועד תושבי שכונת יפה נוף, יניב לוינסון, שמנהיג את גל המחאה נגד כידור והחלטתה להעלות את הארנונה, החליטו לפנות לכיוון ביתה של כידור.

לפי הוראה של המשטרה, לתושבים מותר להפגין מול ביתה של כידור אך במרחק 100 מטר.

ליד ביתה של כידור הייתה ניידת של משטרת שדות. קבוצת התושבים הגיעה כ-100 מטר לפני ביתה של כידור והבינו שהיא אינה בבית. לוינסון, שהיה יחד עם בתו בת ה-7 החליט עם התושבים לשוב לבניין העירייה.

בעודם עומדים סמוך לבניין העירייה, כשלצידו בתו בת ה-7, נעצרה לידו ניידת של תחנת שדות ולוינסון נעצר והובא לתחנת שדות לעיכוב לחקירה.

"ניוזים שרון" פנה לקבל את תגובת מפקד תחנת שדות , דוד גרונין, שסירב להגיב מדוע עצר את לוינסון והאם משטרת שדות פועלת בשירות ראש עיריית כפר יונה לסתום פיות. גרונין הפנה אותנו לדוברת המחוז. 

 

אולי גם זה יעניין אותך

עד לזמן כתיבת הכתבה במשטרה לא הגיבו וענו. אם יגיבו, נביא את תגובתם במלואה.

גם מדובר עיריית כפר יונה לא התקבלה עדיין תגובה לאירוע שמסעיר את העיר בשעה זו.

תושבים שעמדו ליד לוינסון אמרו: "זאת בושה מה שקורה פה. ראש העיר כידור חושבת שכאן טורקיה ועוצרים אנשים כי הם מביעים מחאה. זה לא יעבור בשקט. לעצור בן אדם כשהבת הקטנה שלו לידו ועל מה? על זה שהוא מפגין על זכותנו לחיות בכבוד?".

מארגני המחאה הביעו חשש שההפגנות יצאו עתה משליטה ויסלימו.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך