דני לוין. המנכ"ל מפוטר בעיצומו של גל מחאות חסר תקדים בעיר. צילום: עיריית כפר יונהדני לוין. המנכ"ל מפוטר בעיצומו של גל מחאות חסר תקדים בעיר. צילום: עיריית כפר יונה

בלעדי – טלטלה בעיריית כפר יונה: שוש כחלון כידור פיטרה את מנכ"ל העירייה, דני לוין

בלעדי: אחרי הפגנות סוערות, מחאות שלא נפסקות בכל העיר וההתפטרות אתמול של חברת סיעתה של ראש העיר, שוש כחלון כידור, נרשמת עוד טלטלה גדולה בעירייה: בצורה מפתיעה כידור הודיעה למנכ"ל העירייה הוותיק והמוערך, דני לוין, כי היא החליטה לסיים את עבודתו. גורם המעורה: "לא ברור מאיזו סיבה זה נעשה". לוין: "לא מעוניין להגיב"


כפי שפורסם לראשונה ובלעדית אמש ב"ניוזים השרון": לאחר ההודעה של הדס אגוזי פרקש, חברת סיעתה של ראש העיר שושי כחלון כידור, על פרישתה מהמועצה בשל משבר הארנונה והמחאות בכל העיר, עמדה בפתח רעידת אדמה נוספת בעירייה. היום רעידת האדמה הגיעה, כפי שאנו מפרסמים כאן בלעדית ולראשונה.

שלושה חודשים בלבד אחרי בחירתה החליטה שוש כחלון כידור, ראש עיריית כפר יונה על פיטוריו של מנכ"ל העירייה הוותיק והמוערך, דני לוין.

גורמים המעורים בסיפור אומרים כי כידור אמרה ללוין כי מבחינתה: "אתה יכול ללכת הביתה", וכי עדיין היא לא זימנה אותו לכל שימוע.

מדובר ברעידת אדמה בעירייה, לאחר שעדיין אין מחליף לדני לוין וכל זאת קורה בזמן שכל העיר סוערת וההפגנות והמחאות גוברות בכל העיר כנגד ראש העיר כידור והחלטתה להעלות את הארנונה לתושבי יפה נוף, שרונה וגבעת אלונים.

 

אולי גם זה יעניין אותך

גורמים בעירייה אמרו ל"ניוזים השרון": "נדמה ששושי כידור פיטרה את לוין בהחלטה של רגע מבלי לתת נימוק ענייני. אבל ייתכן שכשתקרא לו לשימוע אולי נגלה מה התירוץ. בינתיים העיר סוערת ועוד כמה ימים תהיה גם בלי מי שינווט את הספינה".

פנינו לתגובת דני לוין ותגובתו הייתה: "אני לא מעוניין להגיב".

פנינו לתגובת עיריית כפר יונה, ועדיין העירייה לא בחרה להגיב. אם וכאשר תתקבל תגובה מראש העירייה או העירייה, נביא אותה במלואה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך