החזון הירוק של גרובר כבר כאן: צי כלי הרכב העירוניים ברמת השרון יוחלף ברכבים חשמליים

תוכניתו של ראש עיריית רמת השרון קורמת עור וגידים ובעירייה כבר חנכו פיילוט, שבסופו יוחלפו בהדרגה כל כלי הרכב של העירייה לרכבים חשמליים. "החזון שלי לראות את רמת השרון מובילה את המהפכה הירוקה"


במסגרת תוכניתו של ראש העיר אבי גרובר להפיכת רמת השרון לעיר חכמה, יוחלפו כלי הרכב של העירייה ברכבים חשמליים, בהליך הדרגתי שנועד להפוך את העיר לירוקה יותר, נקייה יותר ובעלת מודעות מוגברת למניעת זיהום אוויר. בהמשך, כחלק מהגברת המודעות לתושבים, יוכשרו ברחבי העיר עמדות הטענה לרכבים חשמליים.

השבוע הושק  בעיריית רמת השרון פיילוט עם קליטת כלי רכב חשמלי ראשון לצי הרכבים העירוני. הרכב החשמלי מסוג רנו "זואי", משתייך לקטגוריית הסופר-מיני ומאפשר נסיעה של כ-300 ק"מ לכל טעינה. ראש העירייה חנך את הרכב החשמלי החדש בנסיעת מבחן שקטה ומוצלחת ברחבי העיר.

אולי גם זה יעניין אותך

"בעשור הבא, לפי כל התחזיות, השימוש בישראל ברכבים בעלי מנועי בנזין – שמזהמים את הסביבה עם פליטת עשן וגזים רעילים יילך ויפחת דרמטית. החזון שלי הוא לראות את רמת השרון מובילה את המהפכה הזו כבר בעתיד הקרוב, בשימוש הולך וגובר ברכבים חשמליים, שהם חסכוניים יותר, שקטים יותר והרבה יותר ידידותיים לסביבה. הפיילוט שקידמנו עם הכנסת רכב חשמלי ראשון לצי הרכב העירוני, מצטרף למגמה שלנו להפוך את רמת השרון לעיר ירוקה יותר".

 

צילום: עיריית רמת השרון

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך