עופר ניסים יככב על הבמה בפתיחת משחקי הגייז בפריז

תרשמו לעצמכם: מה- 4 ועד ה 12 באוגוסט 2018 יתקיימו בפריז משחקי הגייז בפעם העשירית. את מסיבת הענק לפתיחת האירוע שתתקיים בשבת, ה- 4 באוגוסט יוביל הדיג'יי והרמיקסר הישראלי המוביל בעולם, עופר ניסים. כבוד!


משחקי הגייז- האירוע הספורטיבי, תרבותי וחגיגי, התקיים לראשונה בשנת 1982 בסן פרנסיסקו. אירוע זה, המתקיים כל 4 שנים, הפך במשך השנים לאירוע הספורטיבי, החגיגי הגדול ביותר בעולם, הפתוח לכל, ללא אפליה. את משחקי 2018, נבחרה לארח העיר פריז וצפויים להשתתף כ 15,000 משתתפים ב 36 תחומי ספורט. סביב התחרויות מאורגנים יותר מ -14 אירועי תרבות, לתשומת לבם של הספורטאים, המלווים והתיירים שיבואו לאירוע.

את מסיבת הפתיחה שתתקיים בשבת, 4 באוגוסט, יפיקו רדוולף כשהאירוע יתקיים באחד מהמקומות המדהימים ביותר של פריז, בשדרת השאנז אליזה: לה גרנדה פאלאס, שיאכלס בתוכו כ- 5600 בליינים, עם במה עצומה ובה יותר מ -100 מטר מרובע של מסכים, מערכת הסאונד הטובה ביותר, מופע אור מרשים, אזור VIP, לוקרים, ברים, דוכני אוכל ועוד…

על הבמה יעלה למופע המרכזי של הערב, האחד והיחיד, המגה סטאר הישראלי, עופר ניסים, שזוכה לכבוד ואהדה רבה בכל העולם ומככב על הבמות הגדולות ביותר. שווה להגיע!

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך