סיכום שנה במשטרת נתניה: ירידה בפשיעה, עלייה באיכות החיים

נתוני סיכום שנת פעילות של משטרת נתניה הוצגו בישיבת מועצת העיר האחרונה, שהתקיימה ביום ד' האחרון, ע"י מפקד התחנה נצ"מ אסף צור ובמעמד ראש העיר, מרים פיירברג-איכר וחברי מועצת העיר. הנתונים שהציג נצ"מ צור מצביעים באופן חד משמעי על ירידה ברמת הפשיעה ושיפור איכות החיים בנתניה לצד פעילות משותפת עם מנהל האכיפה והפיקוח והשיטור העירוני.

הנתונים מבוססים כאמור, על סיכום פעילות של שנת 2018, לפיהם, קיימת ירידה של 25% בעבירות פע"ר – פשיעה-עבריינות רכוש בנתניה, לעומת שנת 2017. כמו כן קיימת עליה של 400% במספר כתבי האישום הוגשו בתיקי עבירות שוד לעומת אשתקד.

Tags

נרשמה עליה של 51% במספר כתבי האישום שהוגשו בשנת 2018 לעונת השנה הקודמת, דבר המצביע על יותר פענוחים נגד יותר מבצעי עבירות המועמדים לדין בעקבות חקירה משטרתית ואיסוף ראיות שהובילו להגשת כתב אישום.

ירידה של 50% נרשמה במספר גניבות כלי רכב ועלייה של 133% במספר כתבי האישום שהוגשו בגין התפרצויות לכלי רכב בשנת 2018 לעומת 2017.

מבחינת תיקי אלימות, הוגשו בשנת 2018 למעלה ממאתיים כתבי אישום בגין עבירות אלימות ולעומת שנת 2017 קיימת עליה של 43% במספר כתבי האישום שהוגשו.

השנה הוגשו 412 כתבי אישום בגין עבירות סחר בסמים, לעומת 87 כתבי אישום בשנת 2017- נתון הצביע על עליה של 400% במספר כתבי האישום הוגשו בגין עבירה זו.

גם מבחינת תיקי פעילות חשיפה בעבירות סחר בסמים קיימת עליה של 101%, נתון המצביע על פעילות ממוקדמת לחשיפה והקטנת סחר בסמים.

ירידה דרסטית במיוחד נרשמה במספר תאונות הדרכים הקטלניות שהתרחשו השנה לעומת השנה הקודמת, כאשר בשנת 2017 היו 7 תאונות דרכים קטלניות ובשנת 2018 התרחשה תאונה קטלנית אחת – מדובר על ירידה של 88%. גם מבחינת תאונות הדרכים המוגדרות כ”קשות” נרשמה ירידה של 27% וירידה של 23% נרשמה במספר תאונות הדרכים המוגדרות “קלות”.

 

 

בתמונה: הכיכר האינטראקטיבית החדשה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close