טלטלה בחדרה- המשטרה: “יש תשתית ראייתית לכאורה נגד צביקה גנדלמן בחשד לעבירות מרמה והפרת אמונים וקשירת קשר לביצוע פשע”

עתידו של ראש עיריית צביקה גנדלמן נמצא בסימן שאלה גדול לאחר שהמשטרה הודיעה לפני זמן קצר כי ביססה תשתית ראייתית לביצוע עבירות מרמה, הפרת אמונים ועוד נגד גנדלמן והקבלן סמי לוי

 

רעידת אדמה בעיריית חדרה- המשטרה הודיעה כי סיימה את החקירה נגד ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן והקבלן סמי לוי. לפי המשטרה נמצאו ראיות לכאורה על ביצוע עבירות חמורות על ידי השניים.

כך הודיעה המשטרה:”משטרת ישראל סיימה חקירה בעניינם של ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן והקבלן, סמי לוי, בחשד לביצוע עבירות בתחום טוהר המידות ושחיתות ציבורית. החקירה כללה מספר פרשיות במהלכן נחקרו מספר רב של מעורבים, חלקם באזהרה, לרבות גנדלמן ולוי.

החקירה התנהלה ביחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח”ה) בלהב 433, בשיתוף יחידת יהלום ברשות המיסים ובליווי פרקליטות מיסוי וכלכלה והתמקדה בתופעת השחיתות הציבורית.

ראשיתה של החקירה, חשד לפיו צביקה גנדלמן בהיותו מועמד לראשות העיר, פעל לקידום אינטרסים של הקבלן סמי לוי בתמורה לתמיכתו האלקטורלית במועמדותו לראשות העיר. קרבה פסולה זו לא דווחה על ידי הצדדים לגורמים הרלוונטיים בעירייה וזאת חרף היותם של החשודים בניגוד עניינים כאמור.

ממצאי החקירה ביססו תשתית ראייתית לכאורה נגד ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן וסמי לוי כל אחד על פי חלקו לביצוע עבירות מרמה והפרת אמונים, עבירות לפי חוק המחשבים, קשירת קשר לביצוע פשע ושיבוש מהלכי חקירה.

משטרת ישראל תמשיך לחקור ולחשוף תהליכים פסולים, וכן לחתור ולהגיע לכל מקום בו יש חשד  לפגיעה בטוהר המידות הפוגעת בסדרי השלטון ובאזרחים הנורמטיביים”.

תיק החקירה יועבר בימים הקרובים לפרקליטות לצורך עיון והחלטה.

 

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close