"ניצחו את השיטה!" אדיר בן טובים מפרגן בהתרגשות

"יאיר וחיים הגיעו מבתים דתיים, ושניהם בוגרי ישיבות. לא ייאמן מה אנשים מסוימים צריכים לעבור כדי לעשות את הדבר הכי טריוויאלי בעולם לאחרים..."


השבוע התקיימה החתונה המרגשת של יאיר שטראוס וחיים אלבאום, שניהם מגיעים מבית דתי ובוגרי ישיבות. הקהל הרב התרגש מהמעמד ובעיקר מאימו של חיים שקראה נאום משמח ומלא באהבה. אדיר בן טובים, חברם של הזוג, העלה פוסט מרגש שזכה לשיתופים ותגובות רבות. וכך הוא כתב:

"יאיר וחיים הגיעו מבתים דתיים, ושניהם בוגרי ישיבות. לא ייאמן מה אנשים מסוימים צריכים לעבור כדי לעשות את הדבר הכי טריוויאלי בעולם לאחרים… פשוט מעורר השראה. ואגב – תתפלאו אבל ההורים והמשפחה הגיעו כמו גדולים."

 

 

חתונה מרגשת. צילום פייסבוק אדיר בן טובים

לאחר החתונה הוסיף אדיר:

״בא ה' ואומר לי: אני בראתי את חיים אחרת, אבל הוא בני כמו כל ילדיי, והוא ימצא את בן זוגו שותפו לחיים" היו הרבה דברים מרגשים אתמול בחתונה. עצם החתונה עצמה והמסעות שקדמו לה, לראות את הרב בני לאו מכבד את הזוג בנוכחותו, המשפחות שתמכו, הבנות של יאיר שליוו אותו ואת חיים לחופה, מוזיקה חסידית ומעגלים שלמים של כיסויי ראש ופאות שרוקדים עם שני חתנים – אבל על כולם התעלתה הלן אלבוים, אמא של חיים. אין לי ספק שמאמר חז״ל ״בזכות נשים צדקניות נגאלו ישראל ממצרים, ובזכותן עתידין להיגאל״ מתכוון בדיוק לנשים האלו שעמדות לצד האהבה, ההבנה וקבלה למרות הכל. בקרוב אצלי! בעזרת השם.

החתונה של יאיר וחיים. צילום פייסבוק אדיר בן טובים
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך