דווקא ביום המורה, מורה בביה"ס "אוסישקין בכפ"ס חוטפת אגרוף לפנים מילד בכיתה ד'. המורה עם שבר, והסתדרות המורים משביתה לימודים

ילד בכיתה ד' בבית הספר היסודי "אוסישקין" בכפר סבא, חשב שאפשר לתת אגרוף לפנים של המורה שלו – בעקבות כך המורה מאושפזת. בהסתדרות המורים החליטו להשבית את הלימודין בבית הספר לשעתיים, כך החליטה מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד


היום (ד') התרחש עוד אירוע אלימות חמור כלפי עובדת הוראה בתוך כותלי בית הספר אוסישקין בעיר כפר סבא. תלמיד כיתה ד' חבט באפה של מורתו והיא פונתה ומאושפזת עקב כך בבית חולים מאיר בעיר.

בעקבות האירוע החמור, הסתדרות המורים תשבית מחר את הלימודים בבית הספר במשך שעה אחת ובמשך שעה נוספת יתקיימו שיחות בכיתות בנושא מניעת אלימות. אירוע זה מצטרף לשורה של אירועי אלימות חמורים שהתקיימו בעת האחרונה כלפי עובדי ועובדות הוראה.

אולי גם זה יעניין אותך

מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד, ציינה בתגובה לאירוע: "בעיצומו של יום המורה – עובדת הוראה מקבלת מתלמיד אגרוף לפרצוף. עשרות מקרי אלימות כלפי עובדות ועובדי הוראה שהתקיימו רק בחודשים האחרונים ובממשלת ישראל שותקים. האם צריך להגיע חלילה לרצח של עובד או עובדת הוראה כדי שהמערכת תתחיל לזוז? התוכנית שהצגנו למשרד החינוך למניעת מקרי האלימות כלפי עובדי ועובדות ההוראה אומצה באופן חלקי בלבד. האירוע הקשה שהתרחש היום הוא עוד שיא בסדרה של מקרי אלימות קשים שהתרחשו בעת האחרונה. אנו נשבית את הלימודים מחר בבית הספר בכפר סבא. אני קוראת מכאן למשרד החינוך להתעשת, לקום ולעשות מעשה לפני שיהיה מאוחר מידי ונמצא את עצמנו חלילה עם קורבנות בנפש".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך