אומרים תודה לצוותי החינוך

רמת השרון תציין את יום המורה בחמישי הקרוב ביום הוקרה והערכה לצוותי החינוך בגנים ובבתי הספר


ביום חמישי הקרוב יצוין יום המורה – יום הוקרה והערכה לצוותי החינוך בגנים ובבתי הספר. בעיריית רמת השרון מצדיעים לכל העוסקים והעוסקות במלאכת ההוראה. יום המורה הוא תוצר של שותפות הארגונים והגופים החינוכיים המבקשים לשים את המורות והמורים במרכז ולהודות להם/ן על מסירותם ועשייתם החינוכית המשמעותית. במסגרת זו יצוין האירוע במסגריות הבית ספריות וכן על ידי הנהגות ההורים.

לקראת יום המורה בעירייה שולחים ברכות חמות לערן שמואל, רכז מגמת כימיה בתיכון רוטברג הזוכה בתחרות "המורה של המדינה" לשנת 2018". במסגרת הזכייה יצא שמואל להשתלמות מקצועית בניו יורק שכוללת לימוד על מערכות חינוך שונות בארצות הברית, היכרות עם יהדות התפוצות והשתלמות במכון להכשרת המורים "RELAY" במנהטן. במהלך הסיור, המורים הזוכים הגיעו גם לסיור באו"ם ונפגשו עם דני דנון, שגריר ישראל באו"ם. שמואל חזר עם רשמים מרתקים לגבי שיטות החינוך השונות בארצות הברית.

אולי גם זה יעניין אותך

ראש אגף החינוך, ד"ר אורי ארבל- גנץ מסר: "הפעילות החינוכית בבתי הספר ובגני הילדים בעיר היא עשירה, מגוונת וענפה. היא מתקיימת מדיי שעה, מדיי, יום, מדי שבוע. זוהי פעילות המתרגמת את ערכי הליבה של מערכת החינוך אל מטרות, את המטרות אל תכני הלימוד ואת התכנים למתודולוגיות שונות. ואולם כחוט השני בין כל אלה – מצויים אנשי החינוך; אלה אשר חינוך הוא מהותם והם חושבים חינוך ופועלים חינוך, כל אחת ואחד ברמ"ח אבריו ובשס"ה גידיו. משימות רבות עוד לפנינו. האתגרים להמשך הם מורכבים מאד, מגוונים ורבי משתנים. אנו שואפים תמיד מעלה, לשפר, לייעל, להיטיב ולהצטיין ואין לי ספק כי מערכת החינוך העירונית תוכל לאתגרים הרבים שלפניה, אך ביום הזה אנחנו מבקשים לעצור רק לרגע אחד: ופשוט להגיד לכל צוותי החינוך; מנהלות ומנהלי בתי הספר, מורו ומורים, גננות וגננים – תודה! כי בלעדיכם – דבר לא היה קורה. מקצועיותכם, מסירותכם, שליחותכם הפנימית – כל אלה הם הדי־אן־איי של מערכת החינוך המלווה את ילדי העיר מגיל שלוש ועד לסיום התיכון".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך