מגשימים חלומות

במסגרת הפעילות העירונית מנהל הרווחה והשירותים החברתיים לרווחת תושבי העיר, יתקיים בנתניה "בית פתוח - הכשרה מעשית למארחים ביתיים" - סדנה מעשית למיקוד ולשיווק העסק הביתי שלכם. במסגרת הסדנה ילמדו המשתתפים למצוא את הסיפורים הייחודיים והשיווקיים של כל אחד מהמשתתפים, מיקוד ובניית עסק האירוח, מתן כלים פרקטיים לניהול זמן ורווחיות והכרת טכניקות ראשוניות לשיווק ולתקשורת מול הלקוחות.
Tags

מרכז הזדמנות היא שירות של מנהל הרווחה והשירותים החברתיים בעירייה בניהולה של רותי גור. מדובר במרכז הכוון תעסוקתי לאוכלוסיות רווחה ואוכלוסיות עם חסמים תעסוקתיים שונים. מטרת המרכז היא לשלב את לקוחותיו בשוק העבודה, לסייע להם בהתמדה ובקידום ולהביא למיצוי יכולותיהם התעסוקתיות מתוך אמונה שלכל אדם מגיעה הזדמנות לעבוד בעבודה שמתאימה לו, להתפרנס בכבוד ולחיות ברווחה אישית ומשפחתית. לקוחות המרכז יזכו לקבל ליווי אישי, להשתתף בסדנאות קבוצתיות, לקבל הכוון תעסוקתי והכשרות מקצועיות בהתאם, וכל זאת תוך כדי חיבור למעסיקים והשמה.
ההכשרה היא ללא עלות, בהנחיית מומחי ניהול ושיווק, והיא תיערך בשני מחזורים: במהלך חודש דצמבר 2018 ובפברואר 2019 במרכז הזדמנות בתעסוקה – מנהל הרווחה והשירותים החברתיים (רחוב פינסקר 18 קומה 4)
להרשמה מראש ניתן להתקשר בטל. 09-7794800 או בכתובת הדוא”ל mtn@netanya.muni.il

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close