דוגמנית העירום הבלגית, מריסה פאפן, הצטלמה בעירום מול הכותל ומעוררת סערה בעולם היהודי. פאפן: "לא שמה על אלו שמקללים אותי"

התמונה שהצליחה לצלם דוגמנית עירום בלגית על רקע הכותל מסעירה ביממה האחרונה רבים בעולם היהודי. הדוגמנית מריסה פאפן מצפצפת על כולם ואומרת: "איחלו לי להישרף בגיהנום, אני לא פותחת את המיילים של המקללים"


 

אחרי הוידאו הויראלי של "הרצל" על רקע הכותל, מגיעה התמונה שמסעירה את העולם היהודי גם היא על רקע הכותל.

דוגמנית העירום מבלגיה, מריסה פאפן החליטה להרגיז את כל הדתות. לפני חודשים היא הצטלמה בעירום במקדש לוקסור במצרים והיא והצלם שלה מצאו את עצמם מושלכים לכמה ימי "ריענון" לכלא המצרי.

אלא שתמונה שהיא העלתה באינסטגרם ובאתר שלה לפני יום הגיע להסעיר את העולם היהודי. פאפן הצטלמה כפי שניתן לראות, מול הכותל המערבי כשהיא ערומה לחלוטין.

עם פרסום התמונה היא החלה  לקבל תגובות קשות מרבים בעולם היהודי. באתר שלה היא הגיבה וכתבה על התמונה: "כותל הבושה". ושם כתבה וסיפרה שמאז פרסמה את התמונה היא זוכה למיילים והודעות נאצה מכל העולם וקללות. היא כתבה: "אני לא שמה על זה. לכל אלה שמוציאים עלי את הזעם שלהם, תשמרו על האנרגיה, אני אפילו לא פותחת את המיילים שלכם".

 

אולי גם זה יעניין אותך

פאפן עוד כתבה: "אחרי ההרפתקה שלי במצרים, ידעתי שאני רוצה לדחוף את גבולות הדת והפוליטיקה אפילו רחוק יותר. לשבור את החומות שנבנו כדי לשמור על כל הנשמות המשוטטות בפלנטה הזו איכשהו תחת שליטה. במילים אחרות, להראות את הדת האישית שלי בעולם בו חופש הוא בגדר פריבילגיה".

אם לא די, פאפן מדגישה כי הצילומים שלה הם אומנות. לא ברור איך היא הצליחה לצלם את התמונה הזאת מעמדה שהיא ליד ישיבת הכותל, מבלי שיבחין בה איש.

 

תמונה: אינסטגרם מריסה פאפן

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך