“דין ראשון כדין תל אביב”. דורון אוזן מנהיג עצומה הקוראת להפוך את הרכבת הקלה לרכבת תחתית, כדי למנוע פקקים במרכז העיר

המועמד לראשות העיר ראשון לציון, דורון אוזן, מנהיג עצומה הקוראת להפוך את הרכבת הקלה המתוכננת לרכבת תחתית. "מתווה הרכבת הקלה במרכז העיר יגרום נזק בלתי הפיך"

לאחרונה פרסמה עיריית ראשון לציון שלטים לאורך רחוב רוטשילד ובהם היא מאפשרת לתושבים, בעלי עסקים ובעלי נכסים להגיש התנגדויות בנושא הרכבת הקלה שעתידה לחצות את הרחוב ממערב למזרח.

תושבים רבים בעיר וכמוהם גם בעלי עסקים מודאגים מכך וטוענים כי הדבר נעשה ללא חשיבה וללא מחשבה על כך שמדובר במתווה שיגרום נזק גדול לבעלי העסקים ולחיי התושבים.

המועמד לראשות העיר, דורון אוזן, החליט להנהיג עצומה וקורא לתושבים ובעלי עסקים להצטרף לקריאה לשקול כי מתווה הרכבת הקלה יהיה רכבת תחתית. אוזן מסביר: “מתווה הרכבת הקלה במרכז העיר יגרום נזק בלתי הפיך לאיכות הסביבה, לנגישות לבעלי העסקים ודיירי הרחובות הגובלים לרוטשילד. הרכבת תיצור עומסי תנועה וחנייה כבדים בכצנלסון ועולי הגרדום אשר יובילו לפגיעה משמעותית באיכות חיי התושבים. הפתרון הוא רכבת תחתית – ‘מטרו’ כולל מנהרה מתחת למדרחוב. די להסתפק במועט. אם המדינה מצאה מקורות תקציביים לעיר תל אביב בוודאי שתמצא את המקורות לעיר שלנו. עלינו לקחת אחריות על הדורות הבאים”.

כבר לפני שנה פתח אוזן עצומה בנושא זה. אוזן מסכם: “למען עתיד העיר שלנו – אני קורא לכולם להיכנס לקישור ולהצטרף למאבק”.

 

העצומה: https://www.atzuma.co.il/metrodoron

 

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close