חדשות

צפו: המסרים הבוטים שצעיר בן 21 שלח לילדות צעירות בהתכתבויות באינסטגרם. המשטרה קוראת לעוד הורים וילדות מכל הארץ להתלונן

במסגרת הפעילות של משטרת ישראל לאפשר סביבה בטוחה גם במרחב הווירטואלי והרחקתם של עברייני מין ברשת, עצרה המשטרה חשוד כבן 21 בהטרדות מיניות סדרתית של קטינות באמצעות הרשת. הצעיר שלח לילדות בנות 12,13 מסרים ותמונות בוטים ביותר. המשטרה קוראת לעוד הורים להגיע ולהתלונן.

המשטרה קוראת לציבור ההורים לבדוק האם בנותיהם מחוברות לאחד מן הפרופילים הפיקטיביים שיצר החשוד ולהודיע למשטרה ככל שעלו שם התכתבויות חריגות.

בעקבות ממצאים שהתגלו בחקירה חושדת המשטרה כי קיימות נפגעות נוספות והיא מבקשת את עזרת ההורים על מנת לאתר אותן.

להלן הפרופילים בהם השתמש החשוד: : Natanmattov097 Daddydaniel54647 ייתכן והשתמש גם בפרופילים : Mybabygirl ו/אוweedlover .

ביום חמישי הקרוב, 21.6, תבקש המשטרה להאריך את מעצרו של בן ה-21, החשוד כי הטריד מינית קטינות מכל רחבי הארץ באמצעות האינסטגרם.

תגיות

על פי החשד, יצר לעצמו החשוד פרופילים מזויפים ובהם נתונים ותמונות שאינם תואמים למציאות. הוא הזדהה כקטין בגילאים שונים, בין 14-17 מערים שונות. באמצעות אותם פרופילים יזם פניות לקטינות מכל רחבי הארץ וכאשר קיבל דחייה באמצעות פרופיל אחד ניסה שוב באמצעות פרופיל אחר.

החשוד נהג לשלוח לקטינות טקסטים מיניים ותמונות בעלות תוכן מיני וביקש תמונות מהן תמונות אינטימיות במצבים שונים.

החשוד נעצר על ידי משטרת מרחב איילון ב 13.6.18 ומאז נענה בית המשפט לבקשת המשטרה והורה על המשך מעצרו לצורך המשך חקירה.

במשטרה פונים להורים: “פעילות חשיפה יזומה זו של משטרת ישראל היא חלק ממאבק בלתי מתפשר לאיתור וחשיפת עברייני מין ובכלל עברייני פדופיליה. משטרת ישראל מבקשת מההורים לגלות ערנות בכל הנוגע לגלישת ילדיהם ברשת ולהזהירם מפני הסכנות האורבות להם ברשת. בכל מקרה של חשד, יש לדווח באופן מיידי למשטרה. ניתן להגיש תלונה בתחנת בת ים ברחוב רזיאל 9 ובכל תחנת משטרה ברחבי הארץ.

 

בתמונה: אחד המסרים הבוטים ששלח הצעיר לילדה בת 13 מבת ים

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close