תושבי ראשל״צ לאסף דעבול: ״מחזקים אותך במאבק נגד השחיתות בעיר״

דעבול בזמן. חבר מועצת העיר ויו״ר האופוזיציה, ערך השבוע סיור במרכז העיר ושוחח עם תושבי ראשון לציון על מצב העירייה לקראת הבחירות ועל גיבוש רשימתו לקראת הריצה למועצת העיר


אסף דעבול, חבר מועצת העיר ויו״ר האופוזיציה, ערך השבוע סיור במרכז העיר ושוחח עם תושבי ראשון לציון על מצב העירייה ולקראת הבחירות המקומיות שהתקיימו בסוף חודש אוקטובר השנה. במהלך הסיור זכה דעבול לתמיכה מתושבי העיר שציינו את מאבקו הבלתי מתפשר למניעת הריסת היקב. ״תמשיך לשמור על היקב בשבילנו״, ציינו התושבים. ״אנחנו רואים את המאבק שלך ומרגישים שאתה היחידי שמייצג אותנו מול העירייה. היקב מהווה סמל של ראשון לציון והריסתו תהווה פגיעה במורשת העיר״. התושבים חיזקו כאמור את מאבקו של דעבול בנושא הריסת היקב וביקשו להצטרף למחאה הציבורית שצפויה להתגבר במהלך השבועות הקרובים. בנוסף לכך שמע דעבול את טענותיהם של התושבים כנגד העירייה במגוון נושאים. ״העירייה לא מקשיבה לתושבים, הגיע הזמן לבצע שינוי עמוק בעיר. צריכים לנקות את השחיתות שיש בעיר כי זה פוגע בכל אחד ואחד מאיתנו. תמשיך במאבק נגד השחיתות, אנחנו מחזקים אותך ותומכים בך״, אמרו התושבים לדעבול.
אולי גם זה יעניין אותך

בימים אלו מגבש דעבול את רשימתו לקראת הבחירות למועצת העיר ופונה לתושבים להצטרף אליו לשינוי פני העיר.

״אני שומע את הכאב של התושבים על המצב בעיר. אמשיך להיאבק נגד השחיתות ונגד הריסת המורשת והיקב. אני קורא לתושבים ליצור איתי קשר בדף הפייסבוק שלי או בטלפון: 050-520-0505״.

אסף דעבול נפגש עם תושבי ראשון לציון. אלבום פרטי
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך