הקיץ הגיע ובר רחוב חוזר ובגדול

המיזם של עיריית ראשון לציון - בר רחוב - חוזר. במרכז מדרחוב רוטשילד יחכו לכם שולחנות וכיסאות, מוזיקה טובה, מחירים אטרקטיביים וכמובן תפאורה היסטורית. בקרוב: משחקי המונדיאל על גבי מסך ענק

 


שנה שלישית לבר רחוב המצליח- יוצא לדרך. כזכור, בר רחוב הוא יוזמה של עיריית ראשון לציון להחיות את מדרחוב רוטשילד בשעות הערב. בשנה הראשונה פעל המדרחוב בימי רביעי וחמישי, אולם מהר מאוד הפופולריות שלו נסקה, יותר מבלים הגיעו, הביקוש עלה אף הוא ובהתאם הרחיבו את הימים והפעילות.

השנה יקיים מרכז הצעירים במנהל קהילה הרצה לבר רחוב ביום ראשון הקרוב (3.6.18) ומספר ימים לאחר מכן, ביום חמישי (7.6.18), הוא יחל לפעול באופן קבוע בימים א'-ה' החל מהשעה 18:00 בערב ועד הלילה. בר רחוב יתקיים עד חודש אוקטובר. לאורך המדרחוב יפוזרו כיסאות ושולחנות ומסביב יפתחו ברים תחת כיפת השמיים עם מוזיקה חיה, תפאורה נהדרת, תפריט אוכל עשיר ומגוון ומחירים אטרקטיביים במיוחד. כך למשל כוס בירה עלתה 10 שקלים וכוס יין לבן ב-16 שקלים. כמובן שהמכירה נעשתה במתחם מוגדר בלבד ולבגירים בני 18 ומעלה. במהלך התקופה יתקיימו בבר רחוב ערבי קונספט שונים, ערבי במה פתוחה, הופעות להקות צעירות וגולת הכותרת- הקרנת משחקי המונדיאל על גבי מסך ענק.

אולי גם זה יעניין אותך

בשנה שעברה, בתום הפעילות קיימה העירייה סקר טלפוני ופנים מול פנים בקרב בעלי העסקים במדרחוב ודיירי רחוב רוטשילד, על מנת לבחון המשך פעילות מיזם בר רחוב והתוצאות משמחות. רוב משמעותי (81%) מהדיירים אמרו כי הם מעוניינים שהמיזם יחזור גם השנה, 71.4% טוענים שהוא הצליח להחיות את המדרחוב ו-71.4 אחוזים טוענים כי נרשמה תנועה גדולה יותר של מבקרים.

גם בקרב בעלי העסקים, התגובות היו חיוביות מאוד. 65% מהם אמרו שהם מעוניינים שבר הרחוב ימשיך גם השנה ומעל למחצית מהנשאלים אמרו כי הוא הצליח להחיות את המדרחוב וסביבתו. כזכור, מיזם בר רחוב נולד במסגרת התכנית לחיזוק מרכז העיר. בשנים האחרונות מתפתחת, במרכז העיר בכלל ורחוב רוטשילד בפרט, סצנת בילוי וקולינריה המושכת אליה אלפי צעירים.

הדבר מורגש גם בכניסת צעירים וסטודנטים למגורים ברחוב ובסביבתו. ברים, פאבים, מסעדות ובתי קפה רבים נפתחו בשנים האחרונות ונראה כי בתהליך זה דבר מוביל לדבר. אם בעבר, בתי עסק רבים במדרחוב נהגו לסגור בשעות הערב, אזי עם התחלת מיזם בר רחוב, רבים מהם החליטו להישאר פתוחים. נציין עוד כי העירייה ממשיכה לקיים במקביל פעילויות בילוי נוספות במקביל לבר רחוב, כמו הפנינג לכל המשפחה בימי חמישי, שוק לילה, יריד עתיקות ועוד.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך