“למה את לא עוברת לחיות תחת אבו מאזן ברמאללה?” ערבי ישראלי מתפוצץ על שמס מהאח הגדול

קאזם חליליה, המגדיר עצמו ישראלי, ציוני ומוסלמי גאה, יוצא בפוסט קשה כנגד שמס מרעי מהאח הגדול שזוכה להדים רבים ברשתות החברתיות

מסתבר שגם מי ש “לא רואה” האח הגדול יודע מה קורה שם בפנים וכשמשהו שקשור לאח הגדול קורה כאן בחוץ, מיד האש פורצת וכשזה קשור בעונה הנוכחית לערביה שנמצאת בבית, שמס, הרי שהאש מגיעה לכל בית וקיר בישראל. והפעם מדובר בפוסט של ערבי ישראלי בשם קזאם חליליה ששובר את שיאי הרשת בשעות האחרונות כאשר הוא משותף בכל מקום אפשרי וזוכה לעשרות אלפי לייקים ותגובות. קזאם יוצא כנגד שמס וכל מה שהיא מייצגת וטוען שהיא לא אמינה ובטח לא מייצגת אותו וכך הוא כתב:

 

אני קאזם חליליה, ישראלי, ציוני ומוסלמי גאה.
הפעם אני לא פונה אל הפוליטיקאים, אלא הפעם החלטתי לפנות לשמס דיירת אח הגדול.
שמס מדברת כאילו שהיא מייצגת את כל אזרחי המדינה הערבים.

שמס אינך מייצגת אותי! בעיניי, שמס הגעת לאח הגדול כדי להעמיק את הקרע בין יהודים לבין ערבים. מוטב היה לגשר לחבר בין שני העמים ולצמצם הנזק שחברי הכנסת הערבים שגורמים לנו…אם כל כך רע לך כאן במדינה היהודית, ואת מתנגדת לנתניהו בשלטון, למה את לא עוברת לחיות תחת אבו מאזן ברמאללה? ברור שאת מעדיפה לחיות תחת שלטון יהודי, בו יש לך ביטוח לאומי, ומגן עלייך צבא חזק. את אפילו מעדיפה להשתתף בתכנית של יהודים על פני השתתפות בתכניות בערוצים ערביים. בקיצור, שמס, את לא אמינה.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close