רכילות

“למה את לא עוברת לחיות תחת אבו מאזן ברמאללה?” ערבי ישראלי מתפוצץ על שמס מהאח הגדול

מסתבר שגם מי ש “לא רואה” האח הגדול יודע מה קורה שם בפנים וכשמשהו שקשור לאח הגדול קורה כאן בחוץ, מיד האש פורצת וכשזה קשור בעונה הנוכחית לערביה שנמצאת בבית, שמס, הרי שהאש מגיעה לכל בית וקיר בישראל. והפעם מדובר בפוסט של ערבי ישראלי בשם קזאם חליליה ששובר את שיאי הרשת בשעות האחרונות כאשר הוא משותף בכל מקום אפשרי וזוכה לעשרות אלפי לייקים ותגובות. קזאם יוצא כנגד שמס וכל מה שהיא מייצגת וטוען שהיא לא אמינה ובטח לא מייצגת אותו וכך הוא כתב:

 

Tags

אני קאזם חליליה, ישראלי, ציוני ומוסלמי גאה.
הפעם אני לא פונה אל הפוליטיקאים, אלא הפעם החלטתי לפנות לשמס דיירת אח הגדול.
שמס מדברת כאילו שהיא מייצגת את כל אזרחי המדינה הערבים.

שמס אינך מייצגת אותי! בעיניי, שמס הגעת לאח הגדול כדי להעמיק את הקרע בין יהודים לבין ערבים. מוטב היה לגשר לחבר בין שני העמים ולצמצם הנזק שחברי הכנסת הערבים שגורמים לנו…אם כל כך רע לך כאן במדינה היהודית, ואת מתנגדת לנתניהו בשלטון, למה את לא עוברת לחיות תחת אבו מאזן ברמאללה? ברור שאת מעדיפה לחיות תחת שלטון יהודי, בו יש לך ביטוח לאומי, ומגן עלייך צבא חזק. את אפילו מעדיפה להשתתף בתכנית של יהודים על פני השתתפות בתכניות בערוצים ערביים. בקיצור, שמס, את לא אמינה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close