השף מיכה כלפה: שמס מהאח הגדול היא ערביה מחבלת

השף המוכר שמחזיק במעל עשרים אלף עוקבים כתב בפוסט שזוהי דעתו האישית ושאם היו מכניסים אותו לתכנית הוא היה מראה לה... והוא לא מפחד שיעזבו אותו עוקבים בגלל זה. אז כמה עוקבים עזבו ומה אמרו אלף התגובות בפוסט?

השף מיכה כלפה, למי שלא מכיר, הוא בן העיר שדרות שמתגורר במרכז, למד בארץ ובחו”ל והיה שף בלונדון ובארץ ב- לחם ארז, פאנקפה, מאמנס בלונדון, פיתה בלונדון, ציקצאק בלונדון, קפה קפה ,קפה הלל ועוד. מיכה גם מעביר סדנאות בישול ואפיה ומלמד ומחזיק בקבוצה בפייסבוק של מעל 20 אלף עוקבים. אז אחרי שמיכה צפה בתכנית האח הגדול הוא החליט להעלות פוסט שכתב אותו כדעתו האישית בלבד, כך הזכיר פעמיים, על שמס מרעי אבומוך, מבאקה אל גרביה, שמשתתפת בתכנית, וכך הוא כתב:

אני השף כלפה מיכה. חברים זו דעתי האישית בלבד! אני יודע שזה יעלה לי ביוקר בפרנסה ובכמות העוקבים והחברים מה שאני אומר עכשיו. יש לי היום 22300 עוקבים אם רק יכולתי להיכנס לבית האח הגדול הייתי מראה לערביה מה זה יהודי גאה ומלמד אותה מי היא ומהיכן היא מגיעה. גועל נפש של דיירים שלא עונים לה ונותנים לה לדבר כך על ראש ממשלת ישראל. אם רק יכולתי להיכנס לשם. קשה לי לראות את זה ואני יודע שהפוסט הזה שרשמתי יעלה לי בהמון חברים שיעזבו ועוקבים שיעזבו כי אני בדעה ימנית אוהבת ישראל ולא מפחד להגיד מול כולם שיש ערביה מחבלת בבית האח הגדול וסביבה חבורה של פחדנים שלא עונים לה ונותנים לה במה. כן חברים ערביה מחבלת שמדברת על ראש הממשלה במדינת ישראל!!! חברים זו דעתי האישית בלבד!

 

הפוסט זכה תוך עשר שעות ל 3200 לייקים, 400 שיתופים ומעל אלף תגובות כשהרוב המוחץ מצדד בדעה האישית של מיכה.

ליקטנו כמה מהתגובות:

פנינה: לא רק מחבלת. סיעה שלמה בכנסת עם מחבלים משלהם ולצערי גם משלנו. צריך להפסיק לצפות בהם.
ראשל: מסכימה איתך לגמרי , אל דאגה, הרגע רכשת מעריצה/עוקבת חדשה ובטוחה שיש עוד רבים כמוני.
ערן: זו לא זכותו לציין שהיא מחבלת. זו לא דעה, זו קביעת עובדה שקרית וזה מהווה עבירה פלילית.
ירדנה: מיכה יקר דעותייך הם דעת הרבים ..שמאלנים ?? אל תדאג הם נשארו קומץ קטן. אל תתנו במה לתוכנית תת רמה …כל מי שרואה מעלה רייטינג .
דיקלה: אם יכולתי לעשות לך לייק עוד 50 פעמים הייתי עושה!!!! מנוולת ודיירים מטומטמים!
ציפי: אתה יכול להביע דיעה בכל נושא. אני רק לא מבינה מאיפה אתה יודע שהיא מחבלת? את הגברת הכניסו לאח הגדול בעיקר בגלל דעותיה והפרובוקציות שתגרום בשידור הריאליטי. אותך אני מעריך בעיקר בזכות כשרונך הקולינרי.

אורלי: הבעיה היא לא היא , הבעיה שהדיירים חוץ מתומר סותמים את הפה !! לכן דרוש אחד כמוך שם ואולי יעזבו אותך הרבה עוקבים אבל נראה שיצטרפו לעקוב פי שניים!
כרמית: יישר כח! מסכימה עם כל מילה שלך. איך אין שם אף אחד שמסוגל לעמוד מולה?? את העוקב שלי בהחלט הרווחת.
שרית: למה? למה? למה לערב פוליטיקה ואח גדול עם אוכל טוב? למה להרוס גם את זה? חבל.. ואני לא שמאלנית..

סיגל: צודק מחבלת יאללה שתעוף כבר

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close