משפט

תושב חיפה נתפס כשהוא מנסה להצית את בית המשפט בתל אביב. וזה לא הכל

יש רבים שיוצאים מבתי המשפט כשהם לא מרוצים מהפסיקות בעניינם. רבים מוחים על כך, או מערערים, אבל מה שעשה תושב חיפה שלא אהב פסיקה נגדו בבית משפט השלום בתל אביב, הוא בהחלט חריג בנוף.

הבוקר תבקש המשטרה להאריך בשנית את מעצרו של החשוד שנעצר ביום חמישי בערב, בגין הצתת קיר בית משפט השלום בתל אביב.

תגיות

ביום חמישי האחרון, בשעות הערב, הוזעקה המשטרה לבית משפט השלום בתל אביב, לאחר שהמאבטחים במקום הבחינו בגבר חשוד, אשר שפך על הקיר החיצוני של בית המשפט חומר דליק מתוך מיכל והצית את הקיר. למרבה המזל השריפה כובתה מהר.

עם מעצרו, פניו של החשוד נראו מוכרים לשוטרים שהבינו כי יש תיעוד שלו כשהוא נקשר לעוד אירועי ונדליזם הקשורים לבית המשפט. כתוצאה מכך החשוד נחקר בנוסף גם לעניין אירוע נוסף מלפני מספר ימים של השחתת פני מקרקעין וכתיבת כתובות נאצה כנגד גורמי משפט.

מעצרו של החשוד הוארך בבית משפט עד היום וכאמור המשטרה תבקש הבוקר להאריך את מעצרו פעם נוספת. כנראה עכשיו תהיה לו עוד סיבה למה לא לאהוב כל כך את רשויות החוק והמשפט.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close