חדשות

חיזוק כפול לדוד עציוני – אייל ברקוביץ’ ותמי ברק הצהירו על תמיכה בו לראשות העיר חיפה

המועמד לראשות העיר, דוד עציוני, ממשיך לצבור כוח ותומכים.

עציוני רושם היום חיזוק ברשימת התומכים בו, לאחר שתמי ברק, יו”ר נעמת במרחב חיפה שהייתה מזוהה כל השנים עם מחנה יונה יהב, הביע היום תמיכה בעציוני כמועמד לראשות העיר. מדובר בתמיכה משמעותית עבור מחנה עציוני.

Tags

ועוד תמיכה “בועטת” הגיעה היום בדמותו של אייל ברקוביץ’ שהיה מחוזר על ידי לא מעט מועמדים, אך בחר בעציוני. ברקוביץ’ הסביר: ” אני תומך בעציוני, ואני מאמין בדור הצעיר שיעיר את העיר העייפה. מי שאוהב את חיפה כמוני, ירצה את אותו דבר בדיוק ויבין שזה מה שצריך”.

תמי ברק אמרה: “הבעתי תמיכה בדוד עציוני כי אני חושבת שצריך שינוי בעיר. יש מצב מדאיג בו צעירים עוזבים את העיר בשנים האחרונות, יותר ויותר. סטודנטים רבים שלומדים כאן, לא רוצים להישאר פה. צריך מישהו עם רוח חדשה, עם ניסיון מצד שני שיביא לרענון ושינוי. רק מישהו כזה יוכל לדעת איך להשאיר את הצעירים בעיר, שכרגע הולכת לכיוון לא טוב”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close