הפרלמנט של שלומי – מדברים רמת גן עם התושבים על קפה

עו"ד שלומי הראל, המועמד לראשות העיר רמת גן ברשימת "עידן חדש ברמת גן", החליט לצאת מחוגי הבית והכנסים המעונבים והחל במסורת מיוחדת- הוא נפגש בכל שישי על קפה עם התושבים בפרלמנט של שיח

 

“עונת הבחירות” בכל הערים נפתחה זה מכבר. כל המועמדים למועצות וראשות העיר עורכים חוגי בית וכנסים. המועמד העצמאי, עו”ד שלומי הראל הרץ בראש רשימת “עידן חדש ברמת גן”, רצה ליצור שיח ומפגש שונה עם התושבים. אז במקום לשבת בבית, או בתוך אולמות, הוא החליט לקחת את זה החוצה, לחיים האמיתיים וכך נולד מפגש שונה ואחר:

עו”ד שלומי הראל ופעילי “עידן חדש ברמת גן” פתחו במסורת שישי חדשה ברמת גן –  “שישי קפה” – פרלמנט עירוני של פעילים ותושבים הדן בענייני השעה בעיר.

“המסורת החלה באקלייר ישבנו בקפה עמנואל בעיר ויחד כולם עוסקים ברעיונות, תוכניות והתלבטויות בניהול העיר”, מספר עו”ד הראל. “הרעיון הוא ליצור שיח פתוח ובלתי אמצעי עם כל מי שחי פה. נקודת המוצא שלי ושל עידן חדש היא שרק באמצעות שיתוף אמיתי, של כולם, ניתן להגיע לפתרונות מוסכמים של בעיות. משבוע לשבוע אנחנו מתברכים בתומכים ופעילים רבים וחדשים שמבינים שכך דברים צריכים להתנהל. מעבר לשיח המשמעותי ודיון על הנעשה בעיר, זוכים התושבים להכיר אחד את השני על רקע הדאגה לעיר”.

הראל ואנשיו מרבים להסתובב בעיר. ביום שישי הקרוב הם כבר הזמינו שולחן ארוך ב”קפה הספורטאים” ברחוב הרא”ה ב-10.00 בבוקר והם אומרים בחיוך: “כל מי שבא לו לשבור שגרת יום שישי, לשבת על קפה, ומבטיחים שיהיה גם מאפה ויותר, ולדבר על העיר שלנו, נשמח שיגיע. תמיד אפשר להוסיף עוד שולחן וכיסאות”

 

 

 

"המוצא שלי ושל עידן חדש היא שרק באמצעות שיתוף אמיתי, של כולם, ניתן להגיע לפתרונות". צילום: הראל

 

ב”עידן חדש ברמת גן”, אמרו השבוע: “אנחנו מזמינים כל אחת ואחד מהתושבים להגיע, לשבת על כוס קפה והשמיע את קולו. למעוניינים להגיע נפתח מספר טלפון: 050-9349348  ואף ניתן לקבל פרטים גם באתר הרשימה.  http://shlomiharel.co.il“.

 

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close