המהפך של נטע ברזילי לקראת האירוויזיון

הסיפור המדליק של השיער של המאמי הלאומית החדשה שלנו, נטע ברזילי, מהורוד מסטיק ועד הצבע שלה בתחרות הערב וכמובן שיהיה בהצלחחחחחחחחחהההה

הכוכבות ההוליוודיות כבר מזמן למדו את הקטע והן מחליפות לוקים בשנייה כולל שינויים בשיער כמו זיקית. לאחרונה, גם בישראל הקטנה סוף סוף קמה כוכבת ראויה שבעזרת צוות מקצועי מנצח שברה את כל הכללים והמוסכמות והפכה בין לילה לאייקון אופנה. קבלו את המהפך של נטע ברזילי!

הכוכבת הישראלית הכי חמה בארץ ובקרוב בעולם, שמייצגת אותנו הערב בתחרות האירוויזיון, נטע ברזילי או בשמה המסחרי NETTA! ברזילי, הגיעה יחד עם הצוות המיומן שמלווה אותה, כולל הסטייליסט איתי בצלאלי ומעצב השיער של הכוכבות אסי שדה, למומחי השיער של דורון פסקינו שהפכו אותה כמעט בין לילה לסטייל אייקון מדובר, כשהכל למעשה התחיל בשיער!

מעבר להתאמת הביגוד בצורה נכונה למידותיה, החליט הצוות שכוכבת בסדר גודל בינלאומי זקוקה לטאץ’ תואם. כך, בעודה ממתינה בסבלנות, הוציאו בפסקינו את התותחים הכבדים. בין היתר, פאה מדליקה בצבע ורוד ניאון וגולת הכותרת- קוקו שיער אדם טבעי נדיר וארוך עד ברכיים שאורכו מטר ושלושים!! לאחר שאלו הותאמו לה בקפידה, התוצאה המרשימה והתגובות האוהדות מרחבי העולם לא איחרו לבוא. בקליפ המושקע לשיר TOY שהדהים את העולם החליפה נטע בזו אחר זו לא פחות מחמש תלבושות שונות, כאשר לכל אחת הותאמו הבחירות המדויקות שבלעדיהן המהפך לא היה שלם. החל מהפאה הורודה שהותאמה לקפוצ’ון שחור מקושקש בסט הקליפ בו הופיעה נטע עם הלופר ועד תוספת הקוקו שהגיעה עד ברך ושולבה עם קימונו טרנדי ונועז.

לגבי הצבע של השיער והעיצוב של הערב לא מסכימים להרחיב בצוות אז שיהיה לנטע שלנו בהצלחה עם התלבושת והעיצוב בשיער וכמובן שתביא הרבה דוז פואההה!!!

ברזילי ותוספות השיער של פסקינו. יח"צ

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close