שני גברים כייסו תיירת בחוף יפו. בתיק היה הדרכון, אתו הייתה צריכה לטוס כמה שעות מאוחר יותר. השוטרים איתרו את התיק במבצע מיוחד

שני גברים כייסו וחטפו תיק אישי מתיירת הונגריה בחוף הים ונמלטו. הבעיה: בתיק היו כל מסמכיה כולל הדרכון עימו הייתה צריכה לשוב לארצה, כמה שעות מאוחר יותר. במאמץ מיוחד, המשטרה איתרה את התיק והשיבה לתיירת את חפציה


אתמול ביום שני בצהריים התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל בגין גניבה שאירעה בחוף הים ביפו. על פי החשד, תיירת מהונגריה שהגיעה לבלות בחוף הים ביפו, הניחה את התיק שלה ובו חפצים אישיים בסמוך אליה כשלפתע הגיחו שני חשודים, חטפו לה את התיק ונמלטו. בתיק היו חפצים אישיים ביניהם: דרכון, ויזה, מסמכים שונים וכרטיס טיסה להיום בבוקר.

אולי גם זה יעניין אותך

מאחר וטיסת החזור של התיירת אמורה הייתה לצאת תוך מספר שעות, החליטו השוטרים באדיבותם להסיע את התיירת לשגרירות הונגריה וליוו אותה על מנת שתוכל להוציא דרכון חדש.

במקביל, ביצעו השוטרים סריקות ואיתרו את התיק שנגנב. שוטר מש"ק התיירות מיד יצר קשר עם התיירת והבין כי היא נמצאת בתחנת הרכבת ארלוזורוב, ממתינה לרכבת לשדה התעופה. התיק נלקח על ידו והושב לתיירת, בזמן שהמתינה לרכבת לשדה התעופה.

התיירת הנרגשת ביקשה להודות לכלל השוטרים על הטיפול המסור בה.

 

תמונה: התיירת מהונגריה עם התיק שהושב לה בתחנת הרכבת לפני העלייה למטוס. צילום: דוברות המשטרה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך