רותם סיקסיק היא זוכת אות ראש העירייה לפעיל המצטיין

בשבוע שעבר התקיים טקס אות ראש העירייה לפעיל המצטיין בהנחייתן של אלה זילברמן מנהלת המחלקה להתפתחות אישית ומעורבות חברתית ורותם סיקסיק תלמידת כיתה י"ב בתיכון בן גוריון


רותם סיקסיק, תלמידת כיתה י"ב בתיכון בן גוריון, זכתה באות ראש העירייה לפעיל המצטיין. סיקסיק, שחלתה בילדותה במחלת הסרטן ובחרה להתנדב בבית "אורנית" – עזר מציון, עבור ילדים חולים הייתה גם היא בין הזוכות באות. בטקס העניק ראש העירייה איציק ברוורמן אות הצטיינות ל 38 תלמידי כיתות י"ב.

אולי גם זה יעניין אותך

האות ניתן לתלמידים על התמדתם ומעורבותם הפעילה במקומות ההתנסות השונים במסגרת התוכנית "התפתחות אישית ומעורבות חברתית", על יוזמה וחדשנות בתחום ההתנדבות.
מרכז הנוער וליום וורבר שזכה באות הוקרה מחוזי על היותו מקום התנסות זכה להוקרה גם בטקס זה ואליו הצטרפו המרכז לחקר, תיעוד והנצחת השואה בניהולה של מיכל אשר, מרכז הנוער עין גנים בניהולה של חגית בן חמו ומרכז הנוער נווה גן בניהולה של שיר ליצקי.
עוד בטקס הוענקו תעודות הערכה והוקרה לרכזי ורכזות המעורבות בבתי הספר ולמזל צומעי ורחל פאוסטר על הובלת התוכנית בחטיבות הביניים.
הטקס התקיים במסגרת שבוע החינוך העירוני והוקרנו בו קליפ מרגש אותו הכינו המצטיינים לשיר "להתנדב מכל הלב" וסרטון מסרים לבני הנוער.
רויטל שפירא מנהלת האגף לחינוך על יסודי מציינת כי האגף העל יסודי הציב לו כמטרה לקדם בד בבד הישגים לימודיים עם מצוינות חברתית. התלמידים המצטיינים הם חוד החנית של הנוער האיכותי בפתח תקוה ועל כך גאוותנו.
כיבדו בנוכחותם ראש העירייה איציק ברוורמן, סגניתו אורנה דוידאי ראש אגף חברה ונוער, רמי הופנברג ראש מינהל החינוך, מנהלי אגפים, צוות הפיקוח, מורים וכמובן התלמידים.

צילום: לשכת דובר העירייה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך