תפסו חבורת ילדים בני 13 שהשחיתו את החניון בהיכל התרבות בראשל"צ ונתנו להם עונש מיוחד

תושבי ראשון לציון שהגיעו אתמול לחניון של היכל התרבות בעיר נדהמו לראות את ההשחתה על קירות המקום. מצלמות ומידע גילו כי ההשחתה היא מעשה ידיהם של ילדים בני 13. אנשי הביטחון בעירייה לכדו אותם והחליטו על עונש חינוכי


אתמול, יום שלישי בשעות אחר הצהריים הושחתו קירות החניון התת קרקעי בהיכל התרבות על ידי קבוצת ילדים כבני 13. הילדים כיסו את הקירות בכל מיני כתובות גרפיטי. בעזרת מידע וכן המצלמות באזור, פקחי יחידת הנוער המיוחדת של החברה לביטחון הצליחו לאתר ולתפוס את הילדים המשחיתים.
הנערים הודו במעשים והובילו את הפקחים לעוד מקומות שהושחתו. הורי הילדים הוזמנו למקום ונוכחו במעשי ילדיהם. מפקד צוות הביטחון החליט לתת לילדים האלו עונש חינוכי. הוא הודיע להם כי יש להם שלושה ימים כדי לנקות את כל הקירות מהכתובות, לצבוע אותם מחדש ולהחזירם למצבם הקודם.

אולי גם זה יעניין אותך

רז קינסטליך, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק הביטחון בעירייה פרסם בדף הפייסבוק שלו את הסיפור ופנה להורים: "הילדים הללו , בסך הכל ילדים טובים, ממשפחות טובות שמבחינתם מדובר במעשה קונדס ותו לא, אך לא כך הדבר- במקרה הזה זה אומנם הסתיים טוב בעונש חינוכי, אך בפעם אחרת זה יכול להסתיים בתיק פלילי שיכתים את הילד ואת עתידו.

חשוב לי להסב את תשומת ליבכם ההורים, למה שהילדים שלכם עושים כשהם לא נמצאים איתכם, חשוב להיות ערים לכל התנהגות ולנקוט באמצעים אקטיביים על מנת לאתר פעילות לא נאותה של ילדכם או של החברים של ילדכם, שעלולה להזיק להם.

האחריות בידיים שלכם, באמצעות מניעה ומעורבות, תשמרו על ילדיכם !

אנו נמשיך להיות שם עבורכם כדי לשמור עליהם ועל העיר שכולנו אוהבים !".

 

תמונות מתוך פייסבוק של מ"מ ראש העיר רז קינסטליך

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך