מרגש: בן 85 גידל שיער ארוך כדי לתרום אותו לחולי סרטן. ביום שישי הגיע להסתפר ולתרום וריגש רבים

בגיל 85 אליהו צוקר (במקור מתל אביב, כיום תושב מודיעין) הסתובב עם שיער ארוך, קלוע לצמה. לא מדובר בהיפי המתרפק על שנות השישים. אליהו רצה לעזור לחולי סרטן על ידי תרומת שיערו. כשהוא הגיע למספרתו של נאור צלישר, הוא גרם להתרגשות גדולה. מי אמר שיש גיל לנתינה?


אין גיל לנתינה ואין גיל לתרומות מרגשות.

תרומת שיערות לחולי סרטן במסגרת "זיכרון מנחם", בו אנשים תורמים את שיערם לטובת יצירת פאות עבור חולי סרטן, זה דבר שהפך לנפוץ ורבים נרתמים למעשה הטוב הזה.

אבל למה שקרה ביום שישי האחרון במספרתו של נאור צלישר במודיעין, אף אחד לא נשאר אדיש וזה גרם להתרגשות רבה בכל המקום וגם בקרב רבים ששמעו על הסיפור.

למספרתו של צלישר נכנס קשיש חביב בן 85, שמו אליהו צוקר. צוקר, במקור מתל אביב, מתגורר בימים אלו באזור מודיעין מכבים-רעות.

אולי גם זה יעניין אותך

שלא כמו רבים בני גילו, שיערו של צוקר היה ארוך במיוחד ונקלע לצמה מאחור.

צוקר ניגש לבעל המספרה נאור והייתה לו בקשה אחת: "לעשות טוב לחולי סרטן".

וכך מספר נאור: "רגע אחד, זה מה שצריך בשביל לעצור ולקבל פרופורציה במרדף היום יומי שלנו.

רבים מאיתנו חווים את הרגע הזה אך מדפדפים אותו וממשיכים הלאה כלא כלום. בשבילי הרגע הזה קרה ביום שישי האחרון וההתרגשות לא עוזבת אותי מאז: שמונה שנים אני ספר, במסגרת עבודתי פגשתי הרבה אנשים ולקוחות אך ביום שישי האחרון התרגשתי באמת, עצרתי לרגע ופשוט חשבתי כמה פשוט וקל לאנשים מסוימים להעניק מבלי לחשוב, מבלי לצפות לתמורה או חיזוק כלשהו מהסביבה.

נאור ואליהו צוקר לפני התספורת. צילום: נאור צלישר

תשאלו את אלי צוקר, אדם מבוגר וצנוע בן 85 שנכנס למספרתנו ביום שישי ובליבו רק בקשה אחת – לתרום את שיערו לחולי סרטן, ולגרום למישהו בעולם הזה לחייך ולו לכמה רגעים על הסבל הגדול שהוא חווה".
אליהו צוקר בן ה-85 גידל את שיערו כדי לתת נחת לחולה סרטן שזקוק לשיער יותר ממנו.

כל מי שנכנס לתרום מקבל במספרה של נאור תספורת חינם כמובן. נאור עצמו איחל בהתרגשות למסתפר "הצעיר": "כן ירבו אנשים כמוך, שבשבילם גיל הוא באמת רק מספר. מאחל לך שתמיד תמשיך להיות בצד התורם, שפע של בריאות אושר ואריכות ימים! שרק נהיה מוקפים באנשים כמוך טובי לב ומלאי נתינה ששופכים ים של אנרגיה חיובית לכל חדר שהם נכנסים אליו!".

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך