הפורץ הפיל את עצמו: פרץ לדירה בגבעתיים ולקח משם משהו אחד שהביא ללכידתו יחד עם עוד רכוש רב

מסתבר שגם כדי להיות פורץ מקצועי צריך להיות עם מידה מסוימת של חוכמה, זה לא מה שהוכיח פורץ שנכנס לדירה בגבעתיים, גנב כסף ורכוש רב ויקר, אבל לא יכל להתאפק וגנב גם את כרטיס האשראי והשתמש בו. שם הוא הפיל את עצמו


 

בתאריך 21.1.18 התקבל דיווח במשטרת ישראל בגין התפרצות לדירה ברחוב ההסתדרות בגבעתיים. מהמקום נגנב רכוש יקר ערך וכרטיסי אשראי. בהמשך, התקבל דיווח מחברת אשראי אודות ביצוע עסקאות וחיוב בכרטיס האשראי במאות שקלים.

בעקבות הדיווחים פתחו חוקרי משטרת ישראל בחקירה סמויה, תוך ביצוע מספר פעולות חקירה ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שהביאו לאיתור זהותו של החשוד בן 37 מרמלה.

אמש, הגיעו בלשי המשטרה לביתו של החשוד על פי צווים שהוצאו בבית משפט וביצעו חיפוש. בדירה אותר חשוד נוסף בן 27 מרמלה החשוד בביצוע העבירות.

אולי גם זה יעניין אותך

בחיפוש שנערך בדירה אותר הרכוש שנגנב, סמים מסוג קנאביס לצריכה עצמית, תיק עם כלי פריצה, כפפות ועשרות אלפי שקלים.

החשודים הובאו לחקירה בתחנת גבעתיים בחשד להתפרצות לדירה, הונאה בכרטיסי חיוב והחזקת סם לשימוש עצמי. בתום החקירה נכלאו השניים.

היום, הם יובאו לדיון בבית משפט שלום בתל אביב והמשטרה תבקש להאריך את מעצרם.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל פועלת כבשגרה בשיתוף פעולה עם חברות האשראי במטרה לאתר, לחקור ולעצור את פורעי החוק המרשים לעצמם 'לגנוב' בהונאה מאזרחים שומרי החוק. חקירת המשטרה שהחלה בדיווח למשטרה, התפתחה במהרה ובמקצועיות תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים שהביאו לאיתור החשודים ולמעצרם".

 

צילום: אילוסטרציה גטיאימג'ס

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך