ליעד כהן. צילום גוני ריסקיןליעד כהן. צילום גוני ריסקין

לשמוע את אלבום הבכורה של ליעד כהן ולהבין שמדובר פה בתגלית מוסיקלית חדשה

כהן נולד בארה"ב ויחד עם משפחתו עלה לארץ הישר לבירת הנגב. לאחר שירות צבאי התנדבותי נרשם לביה"ס 'רימון' ולמד 4 שנים. ב-3 השנים האחרונות חרש את הארץ לאורכה ולרוחבה בהופעותיו


ליעד כהן בן ה- 30 נולד בארה”ב בעיר בולדר שבמדינת קולורדו. יחד עם משפחתו עלה לארץ הישר לבירת הנגב, ב”ש, בהיותו בן שנה בלבד. החל את דרכו המוסיקלית בנגינה על פסנתר בגיל 8 שהמשיך בנעוריו בלנגן על גיטרה, אז גם החל לכתוב את שיריו הראשונים. לאחר שירות צבאי התנדבותי נרשם לביה”ס ‘רימון’ ולמד 4 שנים. ב- 3 שנים האחרונות חרש את הארץ לאורכה ולרוחבה בהופעותיו, ובמקביל החל ביצירת אלבום בכורה משלו עם המפיק המוזיקלי המוערך חן מצגר אדר. כשהשניים בעיצומה של עשייה הצטרפה אליהם הזמרת ריקי גל  שייעצה אמנותית ולבסוף נוצר אלבום המכיל 9 שירים והתוצאה לפניכם.

הסינגלים שפורסמו עד כה מתוך האלבום וזכו לביקורות טובות :

| ‘החבאתי חולצה’ | ‘ללכת’ | ‘האביב יגיע’ | ‘שקרן גרוע’ |

בשמיעת האלבום של האומן הישראלי ליעד כהן, עולם מוזיקלי מגוון יתגלה לפניכם. מהקלאסי אל הפופ-רוק, מהבלוז והמיוזיקל אל מחוזות מוסיקת העולם והכל מבית היוצר של ליעד כהן שהוא גם פסנתרן  שכתב, הלחין ומבצע את שיריו. ההשקה הראשונה של כהן התקיימה  ב”תיאטרון תמונע” עם הופעת אורח של הרכב הרוק המיתולוגי אלכס טופל- יציאת חירום. השקה נוספת מתוכננת ל 21.3 ב’בית היוצר’ בנמל ת”א בשעה 21:00.

קרדיטים :

כל המילים והלחנים : ליעד כהן

שירה : ליעד כהן

עיבודים והפקה מוסיקלית : חן מצגר אדר

ייעוץ אמנותי : ריקי גל

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך