בת ים

ילדי בת ים הגיעו ברביעי האחרון כדי לשמוע את “השדון הגרבון” מפי הקב”ט העירוני

במסגרת פעילויות לילדים שהתקיימה ביום רביעי האחרון בבניין העירייה, זכו ילדי העיר להאזין לשעת סיפור מפיו של לא אחר מאשר שלומי חזוני, קב”ט העיר בת ים, שבשעות הפנאי שלו הוא גם סופר ילדים.
חזוני, סא”ל במיל’ ומי שמשמש כמנהל מחלקת הביטחון ושירותי החירום של עיריית בת-ים, הקריא לקטקטנים את ספרו “השדון גרבון”, שעוסק באחת התעלומות המציקות ביותר בחיי היום־יום – הגרביים שנותרות בודדות במגירה. הסיפור, שאותו כתב חזוני לפני מספר שנים לארבעת ילדיו, עוסק בשאלות המעניינת של: למה תמיד נשארים במגירה גרביים בודדים? מי מעלים להם את בני הזוג, ומה הוא הצליח לבנות מכל הגרביים שסחב?
מלבד שעת הסיפור כללה הפעילות סדנאות יצירה לילדים ואת מופע הילדים “לוֹלִי וְאוֹלִי” – מופע ילדים חינוכי ומוסיקלי שיטיס את הילדים להרפתקה בחלל, שם הם פוגשים כוכבים ועונים על שאלות עם כל הילדים.

צילומים: דוברות עיריית בת ים

Tags
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close