הווטסאפ של אגודת הסטודנטים באופהווטסאפ של אגודת הסטודנטים באופ

הכי זמינים שאפשר: אגודת הסטודנטים באו”פ מתקשרים עם הסטודנטים בערוץ ישיר

באגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה עשו צעד ענק בהתקשרות של הסטודנטים עם האגודה ופתחו את הערוץ הכי ישיר ומהיר להידברות. הווטסאפ.


באגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה עשו צעד ענק בהתקשרות של הסטודנטים עם האגודה ופתחו את הערוץ הכי ישיר ומהיר להידברות. הווטסאפ. אז אם אתם רוצים לדעת משהו בקשר למסיבות פורים, הצגות פורים לילדים, ימי הסטודנט הקרובים, חלוקת המתנה השנתית, או אם יש לכם שאלות לנציגי אגודת הסטודנטים בכל נושא אחר, מהיום הם זמינים גם בווטסאפ של האגודה. פשוט שולחים הודעה למספר: 052-6733567 ויענו לכם/ן בכל נושא.

והסטודנטים מגיבים למהלך בשמחה:

*מעולה, עשיתם לנו חיים קלים.

*מגניב, עכשיו נפנה בכל שעה.

*מצוין, אנחנו זקוקים לאוזן קשבת ומהירה, תודה.

*כל הכבוד. זה נקרא להתקדם.

הווטסאפ של אגודת הסטודנטים באופהווטסאפ של אגודת הסטודנטים באופ

 

ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה:  “חלק מהתפקיד שלנו כאגודה היא לתת מענה מהיר ויעיל לסטודנטים שלנו כאשר הם צריכים אותנו, בטח בשל הפיזור הגיאוגרפי שלנו וכאשר אנחנו צריכים לספק מענה ל- 50,000 סטודנטים, זה הופך את זה לאתגר מעניין ולכן אנו כאגודה שמאמינה בשירות יעיל ומהיר פתחנו דרך התקשרות נוספת מלבד לפייסבוק, אינסטגרם, טלפון ומייל, כאשר הוואצאפ נותן דרך נוספת ויעילה למתן שירות מהיר, יעיל ואדיב. אנחנו מזמינים את הסטודנטיות והסטודנטים שלנו להשתמש בשירות החדש ולהתחיל לסמס לנו בכל דבר!!!!”

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך