חוגגים פורים. אגודת הסטודנטים של אופ ועודחוגגים פורים. אגודת הסטודנטים של אופ ועוד

סטודנטים מכל הארץ, אז איפה תחגגו את פורים 2020?

סטודנטיות וסטודנטים של אגודת הסטודנטיות באוניברסיטה הפתוחה והסטודנטים בכלל מאזור אשדוד, דרום, צפון, ירושלים ותל אביב- הפורים שלכם יהיה אש, לפרטים על כל המסיבות כנסו לכתבה


לא משנה איפה אתם גרים, למה אתם מתחפשים ואיך אתם מעדיפים לחגוג “עד לא ידע”, יש לזה מענה השנה– קבלו את כל מסיבות הפורים הכי חמות שאירגנו לכם אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה, בשיתוף פעולה עם האגודות הכי מהממות בארץ.

לפרטים על כל המסיבות:  http://bit.ly/2SKLted

ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה:  “כבכל שנה אנחנו דואגים להפתיע את הסטודנטים שלנו במסיבות פורים שוות במספר מוקדים ברחבי הארץ. בכל גיל אפשר להתחפש ולהגיע לאחת מהמסיבות השוות שלנו, ליהנות מאווירה מדהימה, מוזיקה טובה ואולי לזכות בפרסים שווים בתחרות התחפושות שלנו. פורים כבר מזמן הפך למסורת באגודה והפעם אתם/ן מוזמנים/ות לאחד מהאירועים הבאים: ירושלים, אשדוד, תל אביב, חיפה ובאר שבע.”

מסיבות פורים של אגודת הסטודנטים של אופ בתל אביב ואשדודמסיבות פורים של אגודת הסטודנטים של אופ בתל אביב ואשדוד

ואלה המסיבות:

תל אביב: סטודנטים יקרים, את הפורים הזה חוגגים בהוואנה קלאב. אגודות הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה, אוניברסיטת תל אביב ומכללת לוינסקי חוגגים בפורים הקרוב עד דה לא ידע. אז תכינו את החיוך הכי גדול שלכם, ואולי תגלו… מי מסתתר מאחורי המסכה?

הוואנה קלאב (תל אביב) | 9.3 | 22:00 

>> לפרטים מלאים וכרטיסים

 

אשדוד: סטודנטים מאשדוד והסביבה – העתיד כבר כאן. במאמץ משותף של האגודות של אגודות הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה, סמי שמעון והמרכז האקדמי פרס, ובשיתוף חברת מלודי הפקות נצעיד אתכם דרך דרך מנהרת הזמן שלנו אל העתיד.

 9.3.20 . פתיחת שערים 21:30 . מרכז האירועים והכנסים עדיה

>> לפרטים מלאים וכרטיסים

 

ירושלים:WILD WILD PURIM STUDENT PARTY ★ SAFRA 2020

השריף הגיע העירה, והעיירה הזאת הולכת לעלות באש! הוציאו את הכובעים, נעלו את המגפיים ולבשו את התחפושות שלכם כי הלילה IT’S GONNA BE WILD !

>> לפרטים מלאים וכרטיסים

מסיבות פורים של אגודת הסטודנטים של אופ בבאר שבע וחיפה

חיפה:  כבר התארגנתם על תחפושת? כי הגיע הזמן לספר- פורים הזה הולך להיות מטורף!!!  נשף פורים ה-ע-נ-ק של אגודות הצפון 2020!

יגור | 9.3 | 22:00 פתיחת שערים

>> לפרטים מלאים וכרטיסים

 

באר שבע: אחרי שיתוף פעולה מטורף עם המכללות בדרום בפורים 2019, תתכוננו לפורים 2020 ! רייב המכללות הכי שווה של הדרום, בערב פורים. למחרת חופש. כן. סטטיק ובן אל בהופעה חיה, רחבת מיינסטרים, רחבת טראנס, רחבת טכנו, רחבת היפ הופ.

>> לפרטים מלאים וכרטיסים

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך