תוקף נהג “אגד” בקו 190 בראשל”צ שוחרר. הסיבה: “סובל מבעיות נפשיות, כנראה באותו יום לקח מינון תרופות שגוי”. ייתכן ויצליח לחמוק מעונש

תושב תל אביב בן ה-30 שתקף באלימות את נהג "אגד" בקו 190 מראשל"צ שוחרר למעצר בית וייתכן ויחמוק מעונש, כי לטענת סניגוריו הוא סובל מבעיות נפשיות קשות ונוטל תרופות שלטענתם הביאו אותו להתקף

אתמול החליטה השופטת איילה אורן מבית משפט השלום בראשון לציון לשחרר למעצר בית את תושב תל אביב בן ה-30, שתקף את נהג “אגד” בקו 190 מקניון הזהב בראשון לציון, לפני יותר מחודש ימים, וצולם בסרטון שהפך לוויראלי ברשת.

כזכור, לאחר הפצת הסרטון בכל הרשת ובחדשות, התוקף הסגיר את עצמו למשטרה ומאז הוא עצור- זאת לאחר שהתביעה טוענת כי הוא מהווה סכנה עבור הנהג המותקף ועבור עוד נוסעים שהיו עדים לתקיפה.

אלא שאתמול שופטת בית משפט השלום בראשון לציון החליטה להיענות לבקשת סנגוריו ולשחרר אותו למעצר בית – הסיבה: מתברר כי אותו חשוד שוחרר רק לאחרונה מאישפוז בשל בעיות נפשיות קשות וכי הוא נמצא בטיפול תרופתי של תרופות פסיכיאטריות. סניגוריו טוענים כי באותו יום, ככל הנראה, הוא נטל מינון לא נכון של התרופות והדבר גרם להתקף האגרסיבי שלו.

אם נקודת מוצא זאת תתקבל בהמשך על ידי בית המשפט, ייתכן והוא לא יעמוד לדין ויוכרז כבלתי כשיר.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close