חדשות

צפו: זה ילד זה? 20 סוחרי סמים נעצרו באזור תל אביב בעקבות פעילות סוכן משטרתי סמוי צעיר שכוּנה “הילד”

בתום פעילות משטרתית סמויה הסתיים הבוקר (שני) מבצע הפעלת סוכן משטרתי, עם מעצרם של 20 סוחרי סמים באזור תל אביב. הסוכן המשטרתי, שבשל מראהו הצעיר כונה ״הילד״, פעל במשך כשנה בקרב סוחרי סמים באזור ת״א והמרכז, והביא להפללתם של עשרות סוחרי סמים ולמעצרם.

במהלך תקופת הפעלתו רכש הסוכן את אמונם של סוחרי הסמים, וקנה מהם סמים מסוכנים מסוגים שונים: קוקאין, הרואין, דוסה וטינה.

מפקד מחוז תל אביב, ניצב דוד ביתן, בירך את הסוכן ושיבח אותו על פעילותו האמיצה והאיכותית. “פעילות זו של הפעלת סוכן סמוי היא עוד נדבך בפעילות המגוונת של המשטרה נגד סוחרי הסמים. המשטרה תבוא חשבון עם העבריינים. סוחרי הסמים צריכים תמיד לחשוש כי גדולים סיכוייהם להיתפס. המשטרה מפעילה מערכת גדולה, מגוונת ומקצועית שנועדה לפגוע בסוחרי הסמים ולמגר את נגע הסמים המסוכנים מרחובות הערים”.

מפקד מרחב ירקון, תת־ניצב דני לוי אמר בטקס הבוקר כי: “הרחקת מחוללי הפשיעה מהרחובות, היא מחוייבות מוסרית שלנו וזהו תפקידנו כמשטרה. נמשיך להפעיל את מלוא האמצעים נגד סוחרי הסמים ונגד כלל העבריינים. המשטרה תגיע לכל מקום ותאתר כל עבריין. עקב בצד אגודל, לא ננוח ולא נשקוט ונגיע אל כל העבריינים ונמצה עימם את הדין”.

היום, בתום חקירתם, יובאו החשודים בסחר בסמים לדיון בהארכת מעצרם לבית משפט השלום בתל אביב.

תגיות
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close