ממשיכים המפגעים בגני הילדים בחולון: אתמול חלק מהתקרה ב”גן אגס” נפלה בשל דליפת מים מתמשכת. ההורים: “עד שלא יקרה אסון, העירייה לא תטפל כמו שצריך”

המפגעים בגני הילדים בחולון ממשיכים לתת את אותותיהם- אתמול ב"גן אגס" בעיר קרסה חלק מהתקרה, במזל לא נפגע איש, לאחר שכבר תקופה ארוכה הגן סובל מרטיבות שלא מטופלת על ידי העירייה. וזה לא הגן היחיד

אחרי שרק לפני שבועיים גן הילדים “חבצלת” פונה לאחר שההורים והגננות התלוננו על מפגעים בהם מים דולפים מהגג וחוטי חשמל חשופים, עם מים שדולפים עליהם, ורטיבות בכל הקירות – התווסף שוב גן אחר- “גן גילון”. מדובר בגן ילדים שיש בו מפגעים כבר שלוש שנים – עם מים שדולפים על רצפת הגן ושוב על חוטי חשמל ונקודות חשמל חשופות.

כבר לפני שנה הורי “גן גילון” בקריית שרת התריעו, העירייה הבטיחה לטפל ושוב חזר החורף ושוב המפגעים המסכנים את יושבי הגן.

אתמול- שוב גן ילדים עירוני, הפעם- “גן אגס”. גם בגן הזה התקרה דולפת ומצטברים מים כבר חודשים, באותו גן יש כל הזמן ניתוקי חשמל עקב נזילות מי גשמים- התוצאה אתמול הייתה שחלק מתקרת הגן נפלה – ובמזל לא נפלה על ראשו של ילד במקום. רק לאחר הדיווח על המקרה, העירייה הודיעה כי היום תשלח לטפל בבעיית הדליפה ובתיקון המבנה. בינתיים, היום הילדים הועברו ללמוד בכיתה בבית ספר “גולדטק”.

נמשיך לעדכן…

הרטיבות בגן חבצלת בחולון והנזילה על חוטי חשמל חשופים. צילום: פייסבוקהרטיבות בגן חבצלת בחולון והנזילה על חוטי חשמל חשופים. צילום: פייסבוק
גן חבצלת בחולון והנזילה על חוטי חשמל חשופים. צילום: פייסבוקגן חבצלת בחולון והנזילה על חוטי חשמל חשופים. צילום: פייסבוק

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close