אלי יריב. הסתובב לאחרונה עם שמירה צמודה. צילום: מערכת "ניוזים ישראל"אלי יריב. הסתובב לאחרונה עם שמירה צמודה. צילום: מערכת "ניוזים ישראל"

תושב בת-ים נעצר לאחר שאיים על סגן ראש עיריית בת-ים, אלי יריב וצירף לכך תמונה של העבריין, יצחק אברג'יל

כתב אישום יוגש נגד תושב בת-ים בן 59 שאיים בווטסאפ על סגן ראש עיריית בת-ים, אלי יריב, והוסיף לאיום גם תמונה של העבריין המוכר, יצחק אברג'יל


כתב אישום צפוי להיות מוגש היום בבית משפט השלום בתל אביב כנגד תושב בת ים בגין איומים כלפי סגן ראש העיר, אלי יריב, שמסתובב לאחרונה עם אבטחה עקב איומים עליו – ככל הנראה בכל הנוגע למלחמה בעבירות הבנייה בעיר. מלבד האיום, שלח התושב לסגן ראש העיר, תמונה של העבריין הידוע, יצחק אברג'יל והתחזה אליו כשהוא כותב ליריב בווטסאפ: "גם מהכלא שם אני יושב, יש לי אנשים שיגיעו אליך".
תחילתה של החקירה בתלונה שהוגשה במשטרת ישראל בראשית השבוע בגין איומים על סגן ראש עיריית בת ים באמצעות אפליקציית מסרים חברתיים, כאשר בתמונת הפרופיל של שולח ההודעה הייתה תמונה של יצחק אברג'יל, ראש משפחת הפשע המרצה מאסר בכלא על רצח וזאת על מנת להמחיש את האיום עצמו כנגד אלי יריב.
במסגרת החקירה, אשר נוהלה על ידי צוות חקירות מיוחד,  עצרה המשטרה חשוד במעשה בן 59 תושב העיר בת-ים. החשוד נחקר בתחנת המשטרה ובתום חקירתו שוחרר בתנאים מגבילים; ביניהם מעצר בית והרחקה. היום צפויה יחידת התביעות של מחוז תל אביב להגיש נגד החשוד כתב אישום בגין מעשיו.
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך