בכיר במוזיאוני ר”ג מואשם בגניבת עשרות אלפי שקלים מקופות העיר: משך שכר לבניו כמאבטחים, כשהם כלל לא עבדו

גבריאל דאון, בכיר במוזיאוני רמת גן דיווח במשך שנים על עבודת שני בניו כשומרים במוזיאוני העיר ומשך עבורם שכר בעשרות אלפי שקלים רבים, מקופות העיר. הבעיה: שני בניו מעולם לא עבדו בתקופה זו. עתה הוא מואשם בגניבה ובזיוף

בימים אלו הוגש לבית המשפט כתב אישום חמור נגד גבריאל דאון ששימש במשך שנים כעוזר מנהל מוזיאוני העיר רמת גן. בכתב האישום מואשם דאון בעבירות גניבת עשרות אלפי שקלים מקופות העירייה וכן זיוף.

כאמור, דאון שעבד במשך שנים כעוזר מנהל מוזיאוני העיר רמת גן, היה אמון, בין היתר, על שיבוץ מאבטחים ושומרים במוזיאונים השונים בעיר.

לפי כתב האישום הראשון, דאון נהג לדווח בין השנים 2011-2015 על מספר רב של פעמים שבנו עבד לכאורה כמאבטח באחד המוזיאונים בעיר. לאור זאת הבן קיבל תשלום על עבודתו בסך: 86,745 שקל. אלא שמתברר כי הבן מעולם לא עבד באותה תקופה כשומר באחד המוזיאונים, ויתרה מכך- עולה כי באותה תקופה הוא שהה בכלל בחו”ל. אלא שזה לא מנע מדאון להפקיד את הכסף ששולם בהמחאות בחשבונו של הבן ולמשוך אותו מאוחר יותר.

דאון לא הסתפק בכך ובשנת 2017 דיווח על עבודתו של בנו השני כמאבטח באחד המוזיאונים – גם הפעם הבן מעולם לא עבד וכך הבן השני קיבל תשלום על 150 שעות עבודה, שכלל לא עבד אותן וזאת בעקבות דיווח כוזב שהעביר אביו לעירייה מטעם חברת השמירה, כשהוא עצמו מזייף את עובדת עבודת בנו.

 

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close